Автостраховик Aviva Direct завершує діяльність у канадській провінції Альберта

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Підрозділ британської страхової групи Aviva у Канаді – Aviva Direct – завершує обслуговування клієнтів у провінції Альберта через несприятливі ринкові умови.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що Aviva Direct досі надавала послуги у секторі автострахування, але вже з січня 2025 року розпочне поетапний вихід із цього ринку. Причинами цього рішення у компанії назвали «обмежене зростання бізнесу у провінції».

«Після ретельного аналізу нашого бізнесу, орієнтованого на споживачів, нам довелося ухвалити важке рішення про вихід, оскільки поточна ситуація в Альберті не сприяє зростанню. Клієнти мають можливість отримати страхове покриття через брокерів чи інші прямі канали», – прокоментувала Сьюзан Пенварден, керуючий директор Aviva Canada.

За її словами, протягом багатьох років витрати Aviva на страхові претензії та судові позови у провінції перевищували зібрані премії. Судові витрати, зокрема, значно збільшили премії з автострахування для мешканців Альберти.

Нагадаємо, у січні 2024 року Aviva оголосила про закриття угоди з купівлі керуючого генерального агента в автострахування Канади Optiom O2 Holdings за 100 млн фунтів стерлінгів або CA$170 млн.

Коментарі