Информация о Uniqa Жизнь

Страхова компанія «УНІКА Життя» входить до міжнародної асоціації незалежних страхових компаній INSUROPE Multinational Benefits Association і є її ексклюзивним представником в Україні.

INSUROPE Multinational Benefits Association була заснована в 1966 році й об’єднує страхові компанії 80-ти країн світу. Клієнтами INSUROPE є близько 500 провідних транснаціональних компаній. Основною метою діяльності INSUROPE є зниження витрат компаній-клієнтів на страхування життя співробітників завдяки застосуванню концепції міжнародного страхового пулу. Штаб-квартира асоціації знаходиться в Брюсселі, регіональні координаційні офіси – у США, Великобританії, Сингапурі, Фінляндії, Нідерландах і Китаї.

UNIQA Insurance Group — один з лідерів страхового ринку Австрії і одна з провідних страхових груп в країнах Центральної та Східної Європи. Понад 22 тисячі співробітників і страхових посередників Групи обслуговують близько 8,7 млн. клієнтів у 20 країнах Європи. UNIQA в Австрії є другою за обсягом страховою групою, з часткою ринку близько 22%. UNIQA Insurance Group представлена в 20 країнах: Австрії, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Італії, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії, Україні.

Отзывы о Uniqa Жизнь