Слід розуміти, що дорожня аптечка, яку запасливий турист бере з собою у поїздку, далеко не завжди може стати джерелом повноцінної медичної допомоги. У цьому сенсі туристична страховка прийдеться, як не можна до речі.

Ми пропонуємо розглянути можливість придбання туристичного полісу у надійних та перевірених страхових компаній. Для цього натисніть кнопку нижче та заповніть необхідні поля:

Туристичне страхування: основні відомості

Страхування туристів здійснюють страхові компанії, і навіть банки, туристичні фірми та інші компанії, які уклали партнерські угоди у межах туристичного страхування своїх клієнтів.

Купуючи у представників або партнерів страхової компанії туристичний поліс, можна не сумніватися у його справжності та з повним правом розраховувати на страхову підтримку під час поїздки.

Туристичне страхування здійснюється компаніями, що включені до Державного реєстру фінансових організацій України та володіють спеціальними ліцензіями на здійснення цього виду страхування.

Туристична страховка покриває ризики:

 • Від нещасного випадку;
 • Страхування медичних витрат;
 • Страхування багажу;
 • Страхування відповідальності;
 • Інші.

У страховий пакет туриста можуть бути включені всі перераховані вище види страховки або на вибір самого клієнта. Максимальний ліміт туристичної страховки, які виїжджають за кордон, нині підвищено до 30 тис. євро.

Туристична страховка онлайн

У рамках партнерської угоди придбати страховий поліс туристи, що виїжджають за кордон, можуть у компанії, що здійснює туристичне страхування, у туристичній агенції, у банку, інших компаніях, побічно причетних до сфери туризму.

На сьогоднішній день туристичне страхування зазнало суттєвих змін у бік поліпшення якості сервісу, починаючи від укладання договору туристичного страхування до врегулювання страхового випадку та виплати відшкодування.

Для того щоб придбати туристичну страховку, клієнту не обов’язково відвідувати офіс страхової або туристичної компанії. Можна скористатися онлайн сервісом, щоб визначити вартість страхового поліса, дізнатися його покриття, оплатити та замовити доставку у будь-який зручний для клієнта час.

Онлайн калькулятор туристичної страховки

Щоб купити туристичну страховку, слід скористатися калькулятором онлайн для визначення вартості страхового поліса. Алгоритм онлайн калькулятора містить такі відомості про клієнта:

 1. Країна для подорожі;
 2. Термін поїздки із зазначенням дати приїзду та від’їзду;
 3. Кількість туристів;
 4. Активний відпочинок (вказується якщо такий вид передбачається в поїздці).

Скориставшись онлайн розрахунком, клієнт, не виходячи з дому, може замовити туристичну страховку, оплатити її та дочекатися доставки з кур’єром або поштою. Все це можливо після заповнення електронної форми замовлення страхового полісу.

Важливо:

 • Доставка туристичного страхового поліса виконується на вимогу клієнта, якщо йому потрібний документ на паперовому носії. В інших випадках досить електронного підтвердження страховки.
 • Оплату туристичного поліса, як і його заявку, можна зробити в режимі онлайн, скориставшись банківською карткою, виданою одним із банків, що працюють в Україні та оформленою на ім’я клієнта.
 • Оплата в режимі онлайн не тільки заощаджує час клієнта, але і його кошти, оскільки вартість туристичного поліса онлайн дешевша від звичайного базового тарифу.

В онлайн заявці слід зазначити:

 1. Номер мобільного телефону;
 2. Прізвище та ім’я;
 3. Адреса електронної пошти.

Скориставшись цим простим та доступним способом, клієнт отримує страховий захист у режимі 24/7, який діятиме у будь-якій вибраній для поїздки країні світу.

Туристична страховка: яка краще

Щоб зробити найбільш оптимальний вибір покриття туристичної страховки, розберемося в особливостях та перевагах кожного виду.

Найбільш повне туристичне страхування передбачає, крім базових ризиків, такі:

 • Юридична допомога під час подорожі;
 • Страхування від невиїзду (затримка чи скасування рейсу);
 • Страхування від втрати документів.

У страхових компаніях, що спеціалізуються на туристичному страхуванні, пропонують комплексне туристичне страхування або страхування за вибраними ризиками. Турист самостійно приймає рішення, який страховий пакет вибрати. В цьому випадку враховується кілька факторів:

 • Характер поїздки (активний відпочинок потребує додаткового страхового захисту).
 • Країна поїздки (екзотичні країни можуть стати джерелом кількох груп ризику, від акліматизації та їжі до інфекційних захворювань чи укусів комах).
 • Можливість проблем зі здоров’ям клієнта.
 • Репутація авіаперевізника або турагентства (що вона вище, тим менша ймовірність настання страхового випадку).

Яка компанія найкраща для туристичного страхування?

Страхування туристів, які виїжджають за кордон, здійснюють низку провідних компаній України. Щоб зробити правильний вибір, клієнт повинен вивчити інформацію про страховиків, які розміщені на веб-сайтах цих компаній або на профільних інтернет-ресурсах. Поцікавтеся, скільки страхових виплат зробила та чи інша компанія минулого року, який термін виплати страхового відшкодування.

При виборі страхової компанії також слід враховувати як привабливі страхові продукти (зокрема і доступні тарифи), а й рівень платоспроможності страховика, оскільки від цього залежатиме повнота і своєчасність страхової виплати.