Інформація про Експрес Страхування

ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ: ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

Компанія заснована лідером автомобільного ринку України – Корпорацією «УкрАВТО» у 2008 році та має високоліквідні активи, які дозволяють проводити виплати в найкоротші терміни.

Оформлення більшості подій із КАСКО та Автоцивілки відбуваються за принципом «єдиного вікна» – у сервісному центрі автодилера, без необхідності візиту в офіс СК. 

ПОРТФЕЛЬ ПОСЛУГ

СК «Експрес Страхування» має 23 державні ліцензії з послуг страхування. Зокрема, з:

 •       КАСКО
 •       ОСЦПВ (автоцивілки)
 •       ДСЦПВ (добровільної автоцивілки)
 •       медичного страхування
 •       страхування від нещасних випадків
 •       та інші.

ПЕРЕВАГИ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ

СК «Експрес Страхування» не просто проводить виплату на ремонт авто клієнта на офіційну СТО, а й контролює терміни його відновлення та, за необхідності, погоджує додаткові витрати на доставку запасних частин для пришвидшення відновлення авто та повернення його до експлуатації за призначенням.

ФІНАНСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ СК

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на ринку. Більше ніж 90% активів компанії складаюсь саме високоліквідні активи, які дозволяють проводити виплати в найкоротші терміни. Компанія постійно піклується за ліквідність та накопичує грошові кошти для виконання зобов’язань перед клієнтами.

За підсумками 2021 року активи Компанії склали 562,6 млн грн, що на 32,9% більше в порівнянні із сумою активів на 31.12.2020 року, а страхові резерви збільшилися на 59,1% і досягли 380,5 млн грн. Фактичний запас платоспроможності СК станом на 31.12.21 становив 141,1 млн грн, що на 29,0 млн грн (у 1,3 раза) перевищує розрахунковий нормативний показник.

За підсумками 9 місяців 2022 року СК «Експрес Страхування» збільшила активи на 23,9%, до 607,3 млн грн, власний капітал зріс на 89,9%, до 236,5 млн грн. Фактичний запас платоспроможності на 30.09.2022 року склав 235,9 млн грн та зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 89,7%.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

За даними впливового на ринку страхування України журналу Insurance TOP за підсумками 6 місяців 2022 року СК «Експрес Страхування» входить у ТОП-10 страховиків за:

 •   преміями з КАСКО
 •   рівнем виплат клієнтам

Крім того, Компанія покращила свої позиції за такими показниками як:

 •   активи
 •   страхові виплати

Та міцно утримує свої позиції в ТОП-20 за:

 •   власним капіталом
 •   страховими резервами
 •   страховими преміями.

Відгуки про Експрес Страхування

 1. Avatar
  Сніжанна

  у нас (камянець подільский) була негода зі шквальним вітром і градом. Вітром здуло шифер з сусідського сараю та принесло на мою Toyoty. Внаслідок капот, дах та вся ліва сторона пом’яті. Жах і сльози. нарахували робіт на 230 к. компенсували . маю відновлене авто і буду й надалі страхуватись в цій страховій

  • Експрес Страхування
   Експрес Страхування

   Сніжанна, добрий день!
   Вдячні за те, що Ви знайшли час залишити відгук! Ми раді що Ви задоволені роботою нашої команди.
   Ваша СК “Експрес Страхування”

 2. Avatar
  Анжеліка

  “Все швидко і професійно дякую та рекомендую!
  Їхала по дорозі і на повороті на світлофорі засліпило сонце і через це я не побачила машину по переду, в’їхала в неї і пошкодила їй задню ліву частину, а собі передню частину авто.
  Виплатили обом, йому за 10 днів мені за 15 днів”

  • Експрес Страхування
   Експрес Страхування

   Анжеліко, добрий день!
   Дякуємо за відгук! Дуже раді, що Ви задоволені. Ми завжди готові стати у нагоді та допомогти.
   Ваша СК “Експрес Страхування”

 3. Avatar
  Mikola Mikola

  на моїй тісній парковці весь час трапляються “пригоди” Частенько винуватці не знаходяться (( Прийшовши зранку побачив битий лівий зад. Але на лобовому була записка з телефоном! і ця страхова виявилась теж порядною.

  • Експрес Страхування
   Експрес Страхування

   Миколо, добрий день!
   Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом. Із задоволенням будемо працювати з Вами й надалі!

 4. Avatar
  Тетяна

  навесні мое авто попало в дпт/ на кругу водій не утримав свою полосу / пошкоджено бампер та крило Страхова швидко ввічливо і без бюрократіі прийняла заявку і виконала обовязки Дякую

  • Експрес Страхування
   Експрес Страхування

   Тетяно, добрий день!
   Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом!
   Ваша СК “Експрес Страхування”

 5. Avatar
  123shev

  Страхуюся в Експрес Страхування вже багато років. Завжди все роблять добре і швидко, від оформлення полісів до ремонту на сто.

  • Експрес Страхування
   Експрес Страхування

   Вітаємо!
   Вдячні за те, що Ви знайшли час залишити відгук. Дякуємо, що обрали саме нас.
   Ваша СК Експрес Страхування