Асістанс

Асістанські компанії в Україні – список:

Що таке Асістанс?

Ассістанс (від фр. assistance — допомога) — послуги, що надаються туристам, що виїхали за кордон, відповідно до умов договору страхування. Дані послуги надаються при настанні страхового випадку у натуральній формі або у вигляді коштів через медичне, фінансове та технічне сприяння.

Послуги асістансу надаються спеціалізованими асістанс-компаніями, які є посередниками між страховою компанією та її компаньйонами (медичними центрами, туристичними агенціями, транспортними організаціями). Асістанс-компанії сприяють туристам, які перебувають за кордоном, при медичному обслуговуванні, організації госпіталізації та лікування, транспортування до місця постійного проживання, у технічній допомозі на дорогах і так далі. Також асістанс-компанії займаються локалізацією наслідків страхового випадку, проводять експертизу та дають експертний висновок про причини виникнення страхової події, оцінюють розмір збитків та організують роботи з ліквідації наслідків страхової події, займаються врегулюванням претензій.

Договір надання послуг асістансу укладається між страховими компаніями та асістанс-компаніями. Послуги при цьому надаються всім, хто має поліс страхування тих, хто виїжджає за кордон: приватним особам, індивідуальним підприємцям, туристським групам, організаціям, які відряджають своїх працівників на роботу за кордон. Вартість послуг асістансу залежить від переліку вибраних послуг. Вартість страхового поліса, що включає послуги медичного асістансу, залежить від терміну перебування за кордоном і територіальної зони, тарифи по автомобільному асістансу залежать від терміну перебування за кордоном.

Джерело: Вікіпедія