Статті

Статті про страхування та фінанси

Логістика в умовах війни: актуальні ризики та страхування вантажів

Тетяна Власюк 860 переглядів

Логістика – одна із найбільш ризикових та динамічних сфер бізнесу, на якій надзвичайно швидко відбиваються всі економічні та політичні процеси. Логістика однією з перших зустрічає нові виклики. Які зміни останнім часом відбулися у вантажоперевезеннях – розмова з керівником проектів управління перестрахування та міжнародного бізнесу страхової компанії ІНГО Аліною Сененко. Одразу після ковідних обмежень логістична галузь…

Автострахування в Україні

Тетяна Власюк 13 755 переглядів

Автострахування – це вид страхування, спрямованого на захист водія та власника транспортного засобу від можливих ризиків. У всіх країнах світу, у тому числі і в Україні, страхові випадки, і, відповідно, поліси розбиті на такі види автострахування: Страхування відповідальності за ДТП; Страхування цілісності (майнове страхування) транспортного засобу. До першого виду відносяться поліси ОСЦПВ та ДСАГО, до другого…

Закон об ОСАГО в Украине

Закон про ОСЦПВ (автоцивілка) в Україні

Тетяна Власюк 17 467 переглядів

Страхування цивільно-правової відповідальності автовласників регламентується однойменним Законом. Він містить правила складання страхових документів, визначає коло осіб, звільнених від обов’язкового автострахування, описує процедуру застосування КБМ (бонус-малус) та іншу важливу інформацію.
У цій статті наводиться тлумачення термінів, коментарі та даються відповіді на питання, які найчастіше ставлять автовласники.

Порядок оплаты штрафа в ГАИ

Як сплатити штраф ДАІ в Україні? Строк оплати за порушення

УкрСтрахование 22 870 переглядів

Для тих, хто вперше порушив Правила дорожнього руху, оплата штрафу може спричинити низку питань. Навіть «досвідчені» правопорушники іноді стикаються із труднощами при сплаті штрафу, проведенні платежу та погашенні заборгованості. Проте способів, як сплатити штраф ДАІ, досить багато.

Порядок виплати страхового відшкодування за ДТП в Україні

УкрСтрахование 24 896 переглядів

Купівля страхового поліса для більшості автомобілістів є звичним обов’язком. Про те, де купити найкраще автострахування, розповідають рекламні веб-сайти, інформаційні та тематичні портали, цією інформацією діляться знайомі автомобілісти. А ось, що робити, якщо настав страховий випадок за участю вашого автомобіля, знають далеко не всі. Відповіді на головні питання про те, який порядок виплати та врегулювання страхової претензії можна знайти у цій статті.

Штраф за ксенон в Украине

Чи дозволено ксенон в Україні? Який штраф за ксенонові лампи?

Тетяна Власюк 26 372 перегляди

Закон України не забороняє використання ксенонових фар у 2024 році лише у тому випадку, якщо виробником транспортного засобу у конкретній моделі передбачено експлуатацію такого типу ламп. Якщо фари призначені для встановлення галогенних ламп, то в цьому випадку в Україні діє заборона на ксенон. Чому водіїв не зупиняє можливе покарання за порушення закону?

Нещасний випадок в Україні: поняття та порядок розслідування

УкрСтрахование 30 411 переглядів

Нещасний випадок є фактичною раптовою подією, що вже сталася, яка була результатом впливу деяких зовнішніх причин. Нещасний випадок закінчується настанням розладу здоров’я, що призвело до смерті, хвороби, інвалідності або втрати на якийсь час працездатності. Ця подія вважається виробничою, якщо трапилося під час трудової діяльності або через пов’язану з трудовою діяльністю. Порядок розслідування нещасних випадків на…

Пересечение границы на машиине

Як поїхати за кордон автомобілем? Правила та порядок перетину кордону

УкрСтрахование 34 217 переглядів

Якщо ви ніколи не їздили за кордон на своєму авто, але збираєтеся це зробити, вам, напевно, цікаві особливості перетину кордону на автомобілі. Процес виїзду за кордон на своєму авто включає ряд формальностей, що для непідготовленої людини може здатися досить складним. У цій статті ми розповімо вам усе, що потрібно знати, якщо ви вирішите перетнути український кордон автомобілем.

Разрешено ли в Украине два гражданства

Подвійне громадянство в Україні – відповідальність та покарання

Тетяна Власюк 64 871 перегляд

Питання громадянства безпосередньо стосуються процесів економічної та культурної інтеграції, а також державного контролю при перетині кордону. Окремі держави припускають наявність другого громадянства. Але є й країни, де дотримуються політики моногромадянства.

Європротокол Україна 2024

УкрСтрахование 37 988 переглядів

Врегулювання збитків при ДТП через оформлення Європротоколу стрімко набирає популярності серед автовласників, але поки що цю інновацію підтримують далеко не всі автомобілісти. Актуальними залишаються багато питань інформаційного характеру, зокрема, як оформити Європротокол, якісь особливості заповнення бланку, яка процедура отримання страхового відшкодування та низка інших.