Страхова група ТАС

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (19 оценок, среднее: 3,42 из 5)

Loading...

Страховая группа ТАС логотип
Для будь-якої людини значущим є прагнення до стабільного життя, наявність упевненості в майбутньому, отримання гарантованої підтримки та захисту у складних ситуаціях. Надання таких послуг забезпечує Страхова група «ТАС».
  • Заснована: 19 Жовтня 1998 г.
  • ЕДРПОУ: 30115243
  • Свідоцтво: А01 251025
  • 03062, м. Київ, пр. Перемоги, 65

ТАС: Основна інформація про групу

АТ СГ ТАС здійснює свою роботу в Україні, починаючи з жовтня місяця 1998 року, включає торговельні, фінансові та промислові структури.

У ролі її засновника та основного акціонера, а також керуючої компанії виступає С.Л. Тігіпко. Статутний капітал групи забезпечується додатковим фондом, і навіть працюючим механізмом, який передбачає перестрахування великих ризиків.

Група виділяється своєю поширеною регіональною мережею: 29 філій та дирекцій, розташованих у різних регіонах країни, 450 відділів продажів у межах всієї території України, в яких працюють близько 1300 співробітників і 3000 агентів. СГ ТАС у Харкові: телефони, адреси.

Послуги СК ТАС

Компанія є універсальною, у переліку послуг якої є близько 100 продуктів за різними варіантами добровільної та обов’язкової страховки. Весь асортимент послуг включено до комплексних програм страхування. Внаслідок цього фізичні чи юридичні особи зможуть зробити страховку своїх ризиків не лише в окремому порядку, а й у комплексі.

СГ ТАС має ліцензії Держфінпослуг України на надання 32 страхових різновидів послуг, з яких 18 – вважаються добровільними, а 14 – обов’язковими.

Групою пропонуються страхові послуги найвищої якості, удосконалюються класичні варіанти страховок та постійно створюються нові продукти, які відповідають найсучаснішим вимогам.

Перелік послуг, яким може скористатися кожен споживач:

  • автострахування (ОСАГО, КАСКО);
  • захист майна;
  • безпека подорожей;
  • захист здоров’я;
  • Спеціальні пропозиції.

Позиції на ринку ТАС

Група зарахована до ТОП-10 вітчизняних страхових компаній із високими фінансовими показниками. Зараз вона перебуває у числі провідних організацій над ринком з твору страхових виплат.

Згідно з рейтингом журналу «Insurance TOP», компанії нещодавно належала 3-я позиція на ринку ОСАЦВ, а також 11-а позиція серед організацій зі страхових премій.

ТАС – відгуки споживачів

Зі свого досвіду. Замовляв у цій компанії послугу страховки КАСКО, після чого був випадок ДТП і гроші було виплачено практично все згідно з умовами договору.

Хочу відзначити швидкість у роботі та гарне ставлення співробітників цієї компанії: ми оформляли договір зі страхування життя сина із вкладенням коштів. У разі виникнення фінансових проблем зважилися на розірвання договору – все було перераховано, а гроші виплачені в повному обсязі і досить швидко.

Моя дружина застрахувала своє життя за договором накопичувальної страховки. Після настання страхової ситуації ми постаралися дотриматися всіх необхідних вимог договору: зробили дзвінок до компанії, відвідали її з документами. Після цього співробітниками було здійснено запит інформації про стан здоров’я та здійснено виплату за умовами договору.

Після оформлення договору та настання ситуації щодо ОСАЦВ та КАСКО ми отримали виплати, але для цього довелося пристойно побігати, позбирати довідки та документи, а потім ще й почекати. Хотілося б, щоб вся ця процедура з документами все ж таки тривала трохи швидше.

Виплати ТАС

Згідно з відомостями про здійснені виплати: лише за умовами 4-х договорів, що передбачають страхування транспорту, групою ТАС у червні місяці було виплачено близько 909 504 гривень.

Відгуки про страхову компанію ТАС СГ

Залишити відгук
Войти через: