Ціна та цінність: чи стався бум на КАСКО онлайн?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд 1 оценка, среднее: 5,00 из 5.
Масштабні локдауни внесли свої корективи в роботу страхових компаній. Ринок страхування зазнав збитків на мільйони гривень. Тож окреме питання тепер — чи є попит на ті страхові продукти, які і раніше було важко продавати клієнтам, зокрема КАСКО. Як виявилося, українці потроху почали розуміти важливість та переваги цього полісу. Про те, якими стали результати продажів КАСКО онлайн минулого року, та які подальші очікування страхових компаній, Укрстрахуванню розповів Іван Загреба, директор СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ». 

Із року в рік приріст клієнтської бази СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» складає в середньому 20%. Попередній рік, не дивлячись на всі карантинні обмеження, не став виключенням. Щодо портрету клієнта – портрет клієнта фактично не змінився. Щоправда у клієнтів стало трохи менше коштів у живому обороті, тому наші клієнти частіше почали просити розбивки платежів КАСКО, на що ми, в свою чергу, підлаштовуємося під потреби клієнтів. Звичайно при карантинних обмеженнях клієнт бажає отримати максимальну кількість послуг дистанційно. Тому попит на оформлення КАСКО онлайн зріс. Більше того страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» надає клієнту послуги виїзду аварійного комісара для огляду автомобіля, як при страхуванні (страховий огляд), так і при настанні страхового випадку. Тому, маючи відповідні сервіси, звичайно ми відчуваємо збільшення попиту на онлайн оформлення договору КАСКО та дистанційний огляд автомобіля клієнта.

З року в рік все більше українців розуміють цінність та необхідність КАСКО. Не можна сказати, що це зрозуміли всі автовласники, так як деякі, на жаль, ще й досі не розуміють важливості та цінності полісу ОСЦПВ, але, разом з тим, кількість українців які розуміють потребу в КАСКО – збільшується.

Особисто моя точка зору, що розміри штрафів ніяк не вплинуть на розміри тарифів. Збільшувати страхові тарифи  в зв’язку з збільшенням штрафів  – не логічно. Зменшувати – не допустимо, так як тарифи і так низькі, передумов для цього поки що немає. Я не думаю, що страховий ринок в цілому якось відчує на собі ріст штрафів для водіїв. Нажаль, з цим пов’язано багато інших передумов і процесів.

Я б виділив наступні тренди 2021 року: максимальна доступність і прозорість послуг страхування; доступність в оформленні договорів КАСКО, в тому числі дистанційно; донесення простоти послуги КАСКО для звичайного користувача. Саме ці тренди найбільш актуальні для наших клієнтів у 2021 році.

Комментарии