162,9 млн грн виплатила клієнтам СК «Експрес Страхування» за січень-вересень 2022 року

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Пока что нет оценок, голосуйте!
СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, у січні-вересні 2022 року виплатила клієнтам 162,9 млн грн. Страхові платежі Компанії за 9 місяців поточного року склали 303,3 млн грн, у тому числі з КАСКО – 269,9 млн грн, з Автоцивілки – 23,4 млн грн.

Загальний рівень виплат клієнтам Компанією за 9 місяців 2022 року склав 53,7% проти 36,7% в січні-вересні минулого року.

СК «Експрес Страхування» продовжує збільшувати свою ліквідність та накопичувати грошові кошти для забезпечення виконання зобов’язань перед своїми клієнтами. Станом на 30.09.22 Компанія збільшила активи на 23,9%, до 607,3 млн грн, з яких високоліквідні активи склали 90,9%. Власний капітал зріс на 89,8%, до 236,5 млн грн, а страхові резерви склали 314,3 млн грн. Фактичний запас платоспроможності Компанії зріс на 89,7%, до 235,9 млн грн, що у 2,5 рази перевищує нормативний показник, встановлений Законом України «Про страхування».

«Наше завдання як страхової компанії виконувати свої зобов’язання перед клієнтами в повному обсязі. Результати роботи Компанії свідчать про те, що ми поступово відновлюємо темпи страхування попри війну та інші складності з нею пов’язані. В ІІІ кварталі 2022 року ми збільшили страхові платежі на майже 60% проти показника ІІ кварталу, стабільно здійснюємо виплати нашим страхувальникам та в бюджет України», — зауважила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

СК «Експрес Страхування» — єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів. Компанія не тільки швидко врегульовує страхові події та проводить виплату, але й повністю контролює всі етапи відновлення авто — від дзвінка на лінію підтримки, до погодження ремонту та замовлення запасних частин для його відновлення.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні.

Партнерські відносини з офіційними СТО та спільні ІТ-рішення дають змогу «Експрес Страхуванню» забезпечувати своїх клієнтів додатковим сервісом, який гарантує виконання термінів відновлення автомобіля за незмінної якості ремонту в дилерських центрах. Саме тому кількість задоволених клієнтів щороку зростає, а компанія займає високі позиції в рейтингах. Оформлення подій із КАСКО та ОСЦПВ здебільшого відбувається за принципом «єдиного вікна» – у сервісному центрі автодилера, без необхідності візиту в офіс СК.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 5 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 різних профільних рейтингів.

Комментарии