Кількість клієнтів СК «Експрес Страхування» з ОСЦПВ за місяць збільшилась майже на 70%

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Пока что нет оценок, голосуйте!
СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, в червні 2023 року збільшила на 66% кількість укладених договорів з ОСЦПВ (цивільно-правової відповідальності автовласників) порівняно з травнем цього року. Таким чином за місяць кількість клієнтів Компанії з ОСЦПВ зросла у 1,7 рази.

Загалом за 6 місяців 2023 року портфель Компанії з ОСЦПВ зріс у 1,97 разів порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це на 83% більше, ніж в середньому по ринку продажів ОСЦПВ в Україні.

Середня кількість днів на врегулювання страхових подій з ОСЦПВ в червні 2023 року становила 39 днів при встановлених Законом України «Про страхування» 90 днів від дати звернення до події. Зокрема, 6% справ було врегульовано в середньому до 4 днів, 15% — до 10 днів, решта 79% — до 54 днів.

На строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають 3 основні чинники. Визначення винуватця – не завжди водії можуть дійти згоди щодо цього питання самостійно і є потреба з’ясовувати обставини компетентними органами. Наявність  необхідного пакету документів, в тому числі – заяви на виплату від потерпілої особи.  Висновок незалежного експерта для оцінки)  розміру матеріального збитку  — на жаль через війну в Україні кількість незалежних експертів в регіонах України суттєво скоротилась, а до тих що залишились існує запис і це дещо збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Комментарии