Клієнтам СК «Експрес Страхування» за програмами страхування КАСКО відшкодовуватимуть воєнні збитки

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Пока что нет оценок, голосуйте!
СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, відшкодовуватиме клієнтам пошкодження автомобілів, що були спричинені воєнними діями. Відповідна опція вже доступна для всіх програм КАСКО Компанії.

До списку таких воєнних ризиків входять пошкодження, заподіяні мінами, снарядами, бомбами та іншими видами зброї, за винятком зброї масового ураження (ядерної, хімічної та біологічної).

Виплата страхового відшкодування в рамках цієї опції може здійснювались один раз протягом дії договору в ліміті 10% від страхової суми. При цьому сума виплати не має перевищувати вартість відновлювального ремонту та здійснюватиметься виключно на рахунок СТО.

Ця опція діятиме на всій території України, за винятком територій, де тривають бойові дії або які тимчасово окуповані рф, згідно з Переліком територій, затвердженим Міністерством з питань реінтеграції, який діяв на день настання страхової події.

Скористатися опцією можуть всі клієнти Компанії, уклавши відповідний договір.

«Попит на страхування воєнних ризиків з’явився з початку повномасштабного вторгнення. Адже,  збитки, завданні внаслідок воєнних дій є виключенням в усіх договорах страхування. За 500 днів війни ми проаналізували власну статистику по воєнним збиткам — частка звернень з такими пошкодженнями становить 1,5%, середній збиток не перевищує 10% від вартості автомобіля. Тому, ми вирішили додати до всіх програм страхування КАСКО опцію на вибір клієнта – «страхування від воєнних ризиків» та здійснювати відшкодування таких збитків шляхом виплати на СТО, де клієнт планує ремонтувати автомобіль», — зауважила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Комментарии