
Повідомляється, що рішення ухвалене Комітетом з нагляду та регулювання діяльності ринку небанківських фінансових послуг 22 вересня за результатами безвиїзного нагляду.
Страховик надав до Національного банку файли звітності з порушенням строків, визначених Правилами складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку, затвердженими постановою Правління Національного банку №1 (22).
Раніше за результатами інспекційної перевірки до страхової компанії «ББС ІНШУРАНС» застосовано міру впливу за порушення законодавства про страхування, нормативно-правових актів, що регулюють ринок небанківських фінансових послуг та законодавства щодо захисту прав споживачів фінансових послуг.
До страховика застосовано міру впливу у вигляді штрафу та письмового попередження за порушення вимог Положення про авторизацію постачальників фінансових послуг.
За результатами інспекційної перевірки до страхової компанії «ІНТЕРЕКСПРЕС» також застосовано міру впливу у вигляді штрафу за недостовірні звітні дані за перший квартал 2025 року.

Комментарии