Сервіс з пролонгації договорів КАСКО онлайн від СК «Експрес Страхування» набирає популярності серед клієнтів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Пока что нет оценок, голосуйте!
Клієнти СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО», все частіше користуються можливістю підписання договорів КАСКО онлайн через Особистий кабінет. З моменту запуску сервісу ним скористалось вже більше 100 клієнтів Компанії.

Нагадаємо, що СК «Експрес Страхування» створила умови для пролонгації раніше укладених договорів КАСКО через Особистий кабінет клієнта на офіційному сайті Компанії.

Підписання договорів відбувається повністю в електронному вигляді та не потребує додаткового огляду автомобіля до підписання договору.

Проста покрокова інструкція допоможе швидко пройти реєстрацію, ідентифікацію, ознайомитись з договором прямо з екрану монітору або телефона і, за необхідності, роздрукувати його. Для підписання документу не потрібен цифровий підпис – лише телефон.

Крім підписання договорів КАСКО онлайн, Особистий кабінет на сайті СК «Експрес Страхування» дозволяє перевірити інформацію щодо всіх договорів страхування клієнта, будь-коли укладених з компанією; оплатити онлайн без комісій будь-який договір, оформлений онлайн чи оффлайн, чергові платежі та поліси у зручний час і спосіб; слідкувати і контролювати стан всіх оплат за договорами.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 9 місяців 2022 року «Експрес Страхування» збільшила рівень виплат клієнтам до 53,7% проти 36,7% в січні-вересні 2021 року. Загальна сума виплат клієнтам сягнула 162,9 млн грн, в тому числі з КАСКО – 142,9 млн грн. Премії Компанії за цей період склали 303,3 млн грн, зокрема з КАСКО – 269,9 млн грн. Крім того Компанія суттєво збільшила свою ліквідність та накопичила грошові кошти для виконання зобов’язань перед клієнтами. Активи зросли на 23,9%, до 607,3 млн грн, з яких високоліквідні активи склали 90,9%. Власний капітал зріс на 89,8%, до 236,5 млн грн, а страхові резерви склали 314,3 млн грн. Фактичний запас платоспроможності Компанії зріс на 89,7%, до 235,9 млн грн, що у 2,5 рази перевищує нормативний показник, встановлений Законом України «Про страхування».

СК «Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події на всій території України.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 5 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 різних профільних рейтингів.

Комментарии