Стабільність ключових показників СК «Експрес Страхування» підтверджена рейтингом Insurance TOP за результатами 9 місяців 2023 року

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Пока что нет оценок, голосуйте!
СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, демонструє стабільність ключових показників фінансової стійкості, до яких належать – активи компанії, власний капітал та фінансовий результат.

За даними впливового професійного рейтингу Insurance TOP за 9 місяців 2023 року, СК «Експрес Страхування» посилила свою позицію в ТОП 20 за  показником «власний капітал», піднявшись на 13-те місце (+4 позиції в порівнянні з минулим роком). Станом на 30.09.23 власний капітал Компанії зріс на 65,8 млн грн (+27,8%) і склав 302,3 млн грн.

За  показником «активи» Компанія піднялась на +3 п. до 16 сходинки. Порівняно з 9 міс. 2022 року активи СК «Експрес Страхування» зросли на 107,7 млн грн (+17,7%) і становили майже 715 млн грн.

Показник чистого фінансового результату СК більше року стабільно входить до ТОП 10.

Зауважимо, що за даними Національного банку України, кількість страхових компаній, які працювали на ринку ризикового страхування станом на 30.09.23 становила 99 СК. За рік кількість страховиків, які працюють на ринку non-life скоротилась на 27 компаній.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Комментарии