Мікрозайм онлайн на карту в Україні: цілодобово і без відмови

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 17 голосів, середній: 4,76 з 5.
Микрозайм онлайн на банковскую карту
Оформити та взяти мікропозику онлайн на карту цілодобово в Україні може кожен, хто потребує невеликої суми коштів на короткий час.

Наш сервіс порівняння – це сучасний інструмент, який дозволяє клієнту, не залишаючи свого будинку, отримати гроші до зарплати у вигляді безготівкового грошового переказу на банківську картку. Усі процедури відбуваються швидко, займають лічені хвилини та проводяться через інтернет. Все, що потрібно від клієнта, — заповнити форму заявки на отримання грошей.

Де взяти мікропозику на карту цілодобово через інтернет?

Щоб оформити мікропозику в Україні, не потрібно навіть виходити з дому, для цього достатньо скористатися нашим сервісом порівняння позик. У таблиці нижче представлені МФО (мікрофінансові організації), які перевірені часом та численними клієнтами. Їм можна довіряти та користуватися їхніми послугами. Розгляд поданої заявки та отримання грошей відбувається дуже швидко.

Компанія Строк Сума Ставка
vashigroshi
1-60 днів до 30 000 0% Оформити!
Miloan
1-30 днів до 20 000 0% Оформити!
Динеро
7-30 днів до 23 000 0% Оформити!
CreditPlus
3-30 днів до 10 000 0% Оформити!
Moneyveo
1-30 днів до 22 000 0,01% Оформити!
MyCredit
5-30 днів до 6 000 0% Оформити!
Alex Credit
3-30 днів до 12 000 0,01% Оформити!
Ваша Готівочка
1-16 днів до 9 000 0% акція Оформити!
MyWallet
5-30 днів до 30 000 0,1% Оформити!
Кашинский
5-30 днів до 10 000 0% Оформити!
Качай Гроши
5-30 днів до 10 000 0,01% Оформити!
SOSCredit
1-30 днів до 10 000 0% Оформити!
TopCredit
7-21 днів до 15 000 1,9% Оформити!
ШвидкоГроши
7-14 днів до 20 000 2% Оформити!
vashigroshi
1-60 днів до 30 000 0% Оформити!

Ці та низка інших фінансових небанківських організацій працюють на українському ринку онлайн позик. Усі вони внесені до Державного реєстру фінансових організацій України та їх діяльність регулюється чинним законодавством та перебуває під наглядом Національного банку України.

Більшість із цих компаній надають онлайн мікропозики без відмови фізичним особам за рахунок власних коштів. Щоб видавати гроші до зарплати за рахунок залучених коштів, потрібна додаткова ліцензія регулятора, функції якого виконує НБУ.

Специфіка діяльності мікрофінансових організацій полягає у швидкому мікрокредитуванні терміном не більше 1 місяця та на суму, яка не перевищує 20 тис. грн. Для низки компаній максимальна сума обмежена 7 або 8 тис. грн. для першого разу

Мікрокредит онлайн на карту в Україні: вимоги для отримувачів

Для того, щоб взяти мікропозику на карту цілодобово, не виходячи з дому, потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Вік клієнта повинен бути більше 18 років, він має бути громадянином України, мати паспорт, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та банківську картку, що діє.
 • Щоб оформити мікропозику онлайн без відмови, потрібно надати не лише скан-копії паспорта та ІПН, але й провести верифікацію банківської картки, на яку будуть переведені кошти. Зрозуміло, щоб надійшли гроші на картку, вона має бути випущена одним із банків, який здійснює свою діяльність в Україні. Банківська карта проходить верифікацію в «Особистому кабінеті» клієнта, який відкриває на веб-сайті компанії-кредитора. Шляхом стандартної процедури, яка полягає у пересиланні реєстраційного коду за допомогою смс, здійснюється перевірка дійсності банківської картки.
 • Проживання на підконтрольній Україні території. На жаль, клієнти, які мешкають на території АР Крим та в окупованих областях Донецької та Луганської областей, не можуть взяти мікропозику на карту.
 • Наявність постійних джерел прибутку. Це не обов’язково офіційна робота, головне, щоб ви мали будь-який дохід, хай і неофіційний.

Як отримати мікрокредит без відмови?

Для того щоб взяти мікропозику без відмови, не потрібно виходити з дому, для цього потрібно лише мати доступ до інтернету та банківську картку від будь-якого українського банку. У таблиці зверху потрібно визначитися з мікрофінансовою компанією, з якою планується співпраця. Далі навпроти неї потрібно натиснути кнопку “отримати”.

На наступному етапі заповнюється заявка на мікрокредит, дуже важливо в цей момент не допустити помилок під час заповнення. Якщо ви все зробили правильно, протягом наступних 20 хвилин отримаєте відповідь МФО.

Що робити, якщо немає банківської картки? У такому разі можна подати заявку на отримання коштів готівкою, а потім забрати гроші у відділенні МФО.

Переваги цілодобових мікрозаймів

Мікропозики онлайн на карту в Україні надають численні фінансові організації. На фінансовому ринку їх налічується кілька десятків, серед яких користувачі можуть вибрати на власний розсуд ті, що пропонують найприйнятніші умови. Давайте розглянемо, які переваги має послуга:

 • Терміновість. Необхідність у певній сумі коштів може виникнути за незапланованої поїздки, купівлі, за сімейними обставинами або у зв’язку з іншими несподіванками, які можуть статися з кожним. Вирішити ці проблеми можна оформивши термінову мікропозику.
 • Доступність. Послуга надання грошей у борг доступна для кожного громадянина України, який має доступ до мережі інтернет і має мінімальні навички користувача. Взяти мікропозику можна, навіть якщо клієнт проживає у віддаленому населеному пункті. Послуга доступна представникам практично всіх вікових та соціальних категорій громадян.
 • Мінімальний пакет документів. При оформленні послуги від клієнта потрібен лише паспорт (або інше посвідчення особи) та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
 • Зручність. Клієнт оформляє мікропозику онлайн, не виходячи вдома та без відриву від комп’ютера чи мобільного пристрою. Він позбавлений необхідності відвідувати відділення банку чи іншої фінансової організації, щоб особисто надати документи, підписати договір та отримати гроші. Вся процедура відбувається у віддаленому режимі через інтернет.
 • Безвідмовність. Скористатися послугою може кожен бажаючий. Швидка мікропозика доступна навіть тим, хто має погану кредитну історію або непогашений кредит.
 • Миттєвість. Кошти на банківську картку клієнта надходять протягом лічених хвилин, відразу після оформлення заявки.
 • Конфіденційність. МФО не вимагає своїх клієнтів звіту про цільове використання коштів. Клієнт може спрямувати отримані кошти у тих обсягах і за тими напрямами, які йому найбільш актуальні.
 • Простота погашення. Погашення боргу здійснюється декількома способами: безготівковим переказом з банківської картки, через мережу платіжних терміналів або готівкою, звернувшись до представництва компанії.
 • Пролонгація. Термін користування грошима може бути продовжений за бажанням клієнта, якщо їм було здійснено всі планові платежі.

Мікрозайми онлайн на карту: чому може бути відмова?

Щоб взяти терміново мікропозику онлайн на карту, не виходячи з дому, від клієнта потрібно вказати свої персональні дані та правильно оформити заявку. У запропонованій формі слід заповнити порожні поля українською або російською мовою (яка мова для заповнення використовується компанією, написана у правилах для заповнення).

Якщо клієнт при заповненні заявки на отримання коштів вказав свідомо недостовірні відомості або ці дані містять помилку, можливість отримання грошей зводиться до нуля. У компанії, яка надає гроші у борг, проводять автоматичну перевірку персональних даних і, якщо вона не відповідає дійсності, клієнт отримає відмову.

Взяти швидко мікропозику на карту через інтернет можуть навіть клієнти, які мають заборгованість за великими банківськими кредитами, щоб сплатити отриманими коштами термінові платежі за відсотками. Іншими словами, вони можуть бути використані навіть у випадках, коли потрібно терміново перекредитуватися.

Очевидно, це не найдешевший з погляду вигоди метод, зате — це найдієвіший і найпростіший спосіб не потрапити до чорного списку банківських установ і не набути репутації злісного неплатника. Суть полягає в тому, що мікропозики можуть допомогти в обслуговуванні стандартних банківських позик.

Мікрозайми онлайн: відгуки

Мікропозика через інтернет стала невід’ємною частиною ринку фінансових послуг, на якому компанії, які надають гроші в борг, стоять в одному ряду з визнаними гравцями в особі великих банківських організацій. У порівнянні з банківськими продуктами послугами МФО набагато простіше користуватися, саме тому і пояснюється їхня висока популярність та численні позитивні відгуки.

Коментарі