Підвіз та доставка палива (дизель, бензин А95, преміум)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)

Loading...

пустой бак бензин
У переліку послуг дорожнього асистансу, доставка палива для авто займає одну із затребуваних позицій. Навіть досвідчені водії можуть зіткнутися з проблемою нестачі палива, коли через неуважність або внаслідок інших причин датчик паливного бака «на нулі», а до найближчої станції заправки досить далеко.

Якщо припустити, що до заправки можна пройтися пішки, але каністри в багажнику не виявилося, мимоволі постає питання «Що робити?».

Найбільш зручний спосіб вирішити проблему нестачі палива на трасі або в іншій місцевості. – скористатися послугами дорожнього асистансу.

Допомога на дорозі 24/7: КЛІКАЙ Викликати

Детальний опис послуги та як нею скористатися – нижче.

Підвезення палива: загальний опис послуги

Власник карти дорожнього асистансу має право розраховувати на послугу підвезення палива та дозаправку автомобіля. Ця послуга входить до всіх базових програм дорожнього сервісу. Якщо власник картки не впевнений, що така опція включена до його програми, слід зв’язатися з диспетчером компанії-провайдера дорожніх послуг, щоб з’ясувати це.

За позитивної відповіді диспетчера служби власник картки асистансу залишається на місці, де виникла проблемна ситуація, щоб дочекатися виконання послуги. Компанії намагаються максимально оперативно діяти з урахуванням географічного розташування свого клієнта, підключають свою партнерську мережу або роблять інші дії.

Клієнту залишається лише дочекатися виконання послуги та з повним баком продовжити свою поїздку.

Доставка палива: що включено до цієї опції

При покупці програми дорожнього асистансу клієнт повинен ретельно вивчити перелік послуг, що надаються, та опис усіх процедур, які передбачає та чи інша опція. Є компанії, які розробляють диференційовані плани дорожнього асистансу навіть за такими вузькими опціями, як підвезення палива.

Розглянемо варіанти:

1 варіант (базовий)

 • Підвезення палива (вид палива вказується);
 • Заправлення автомобіля.

2 варіант (розширений)

 • Підвезення палива;
 • Заправлення автомобіля;
 • Запуск двигуна;
 • Огляд та обслуговування системи подачі палива.

Можна ще навести інші варіанти, які включатимуть додаткові послуги:

 • Термінова доставка палива;
 • Заправка автомобіля + доставка палива у додатковій ємності (каністрі);
 • Інше.

Служба доставки бензину в рамках програми дорожнього асистансу від CarPRO виконає послугу в найкоротші терміни в будь-якій точці Києва та на території всієї України. Доставка палива входить до базової програми Standart, замовити яку можна в режимі онлайн на офіційному сайті компанії.

подвоз топлива бензин дт

Доставка бензину: ціна послуги

Доставка бензину обраної марки здійснюється згідно з діючими на момент надання послуги розцінками. Як правило, компанії-провайдери дорожнього асистансу постачають паливо за роздрібними цінами, підтвердженням чого має бути фіскальний касовий чек.

У касовому документі клієнт може перевірити обсяг постачання, марку палива, роздрібну ціну та загальну суму доставки.

Доставка дизельного палива (ДП): ціна послуги

Послуга доставки дизельного палива здійснюється за схемою, аналогічною доставці бензину. Обсяг, ціну та загальну суму поставки клієнт може перевірити за касовим чеком, виданим на автозаправній станції.

Слід зазначити, що власники преміум-програм дорожнього асистансу можуть зазначити окремі деталі постачання палива під час придбання програми (картки). Наприклад, умовами картки Platinum від British auto club передбачається безлімітне користування послугою. Для інших власників карток доставка палива здійснюється обмежену кількість разів.

На що варто звернути увагу під час доставки палива?

Отже, проблему, коли закінчився бензин на дорозі, вирішено. Автомобілісту доставили паливо, залили у бак, але двигун не заводиться.

Що робити?

Цілодобово: Допомога на дорозі в один клік

Фахівці радять не поскупитися та замовити при доставці палива ще й послуги автомеханіка. Це зумовлено ризиком виникнення повітряної пробки за час очікування, перегріванням або пересиханням систем подачі палива. Ці наслідки нестачі палива можуть негативно позначитися на працездатності всієї паливної системи. Без втручання спеціаліста буде складно в «польових умовах» самостійно запустити двигун і продовжити поїздку.

Корисні поради

 • При покупці карти дорожнього асистансу замовляти не разову доставку палива, а повторювану;
 • Окремо врахувати ризик виникнення технічних несправностей паливної системи під час очікування доставки;
 • При доставці палива перевірити відповідно до чека обсяг постачання, марку палива та його ціну.

Послуга доставки палива не так дорого коштує, щоб нехтувати нею. Практичні та грамотні водії дбають про те, щоб поїздка була безпечною та максимально комфортною для всіх її учасників. Карти дорожнього асистансу лише сприятимуть цьому.

Коментарі

Залишити відповідь
Войти через: