Терміновий кредит онлайн на банківську карту в Україні

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 58 голосів, середній: 4,16 з 5.
Кредит онлайн на карту
Система швидкого мікрокредитування стала звичною практикою для тих, хто зіткнувся з фінансовими труднощами, які потребують негайного вирішення. Кредит онлайн на карту в Україні можна отримати терміново, скориставшись послугами низки фінансових компаній, список яких буде наведено нижче.

Кредит онлайн на банківську картку – швидкий спосіб оформити мікрокредит, не відходячи від комп’ютера та не надаючи стандартний пакет документів, який є обов’язковим при оформленні кредиту в банку.

Оформити заявку на кредит онлайн терміново

Де можна оформити кредит онлайн миттєво? У таблиці нижче описані умови найпопулярніших та найнадійніших компаній (МФО) України.

Рекомендуємо заповнити МАКСИМАЛЬНУ кількість заявок — отримання 100%!
Вам потрібно вибрати необхідний термін, суму та прийнятний відсоток серед представлених пропозицій, а потім натиснути “оформити”.

Компанія Строк Сума Ставка
Miloan
1-30 днів до 20 000 0% Оформити!
Динеро
7-30 днів до 23 000 0% Оформити!
CreditPlus
3-30 днів до 10 000 0% Оформити!
Moneyveo
1-30 днів до 22 000 0,01% Оформити!
MyCredit
5-30 днів до 15 000 0% Оформити!
Alex Credit
3-30 днів до 12 000 0,01% Оформити!
Ваша Готівочка
1-16 днів до 9 000 0% акція Оформити!
Credit Kasa
1-27 днів до 20 000 0,01% Оформити!
CashBerry
7-30 днів до 5 000 1,5% Оформити!
MyWallet
5-30 днів до 30 000 0,1% Оформити!
Е Гроши
1-31 днів до 10 000 0% Оформити!
Кашинский
5-30 днів до 10 000 0% Оформити!
Качай Гроши
5-30 днів до 10 000 0,01% Оформити!
SOSCredit
1-30 днів до 10 000 0% Оформити!
ШвидкоГроши
7-14 днів до 20 000 2% Оформити!

Кредитування у цих компаніях надає низку переваг у порівнянні з процедурою стандартного оформлення у банку:

 • оперативний розгляд заявки на отримання швидкого мікрокредиту. Як правило, звернення клієнта розглядається протягом 5 хвилин, що дає тимчасову перевагу для клієнта, який терміново потребує невеликої грошової суми. У банку розгляд заявки пов’язаний із тривалою процедурою узгодження кількох служб.
 • оформлення угоди відбувається автоматично через мережу інтернет. Це ще одна особливість термінового кредитування, яка вітається клієнтами, які цінують свій час.
 • щоб оформити миттєвий кредит на картку онлайн через інтернет потрібно надати лише паспорт (або інше посвідчення особи) та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Документи пред’являються як скан-копії в режимі онлайн.
 • процедура погашення передбачає кілька варіантів: через платіжні термінали шляхом безготівкового переказу грошей з банківської картки або шляхом внесення готівкових коштів в одному з представництв компанії МФО від клієнтів, які звернулися за отриманням грошей, не обов’язково мати бездоганну кредитну репутацію, як того вимагають банківські установи.

Що таке терміновий кредит онлайн?

Стрімкий розвиток IT-технологій внесли суттєві корективи у роботу компаній, які здійснюють мікрокредитування фізичних осіб.

Послуги стали доступними всім, хто має доступ до мережі інтернет і має найелементарніші навички користувача. Тепер можна, не виходячи із дому, отримати необхідну суму коштів на банківську картку. Так само відбувається і погашення заборгованості.

Суми, що надаються в такий спосіб, не найбільші, але головна цінність сервісу мікрокредитування полягає в тому, що клієнт за лічені хвилини може заповнити нестачу своїх коштів через інтернет. Це буває актуально при здійсненні незапланованої великої покупки, поїздки «палаючим» путівкою або при погашенні термінових боргів. Втім, перелік цілей, на які може знадобитися певна сума грошей, зовсім не цікавить компанії, які здійснюють мікрокредитування.

Згідно з правилами надання мікрокредитів на картку, без перевірки залишаються цілі використання отриманих коштів. Іншими словами, клієнт має право використовувати отримані гроші так, як вважає за потрібне і не звітувати про це перед компанією, яка виступає кредитором.

При пошуку найбільш відповідного сервісу слід уважно вивчити як умови надання (максимальну суму, відсоткову ставку, терміни повернення, штрафні санкції за прострочення платежу тощо.), а й ретельно перевірити інформацію про компанії, надає цю послугу.

Це специфічна інформація і полягає вона в наступному:

 • наявність державної реєстрації речових підприємства;
 • право компанії здійснювати кредитування фізичних осіб;
 • наявність статусу фінансової організації та внесення до Державного реєстру фінансових установ України.

Щоб отримати таку інформацію, слід з’ясувати повну юридичну назву компанії. У зв’язку з цим варто нагадати, що свою діяльність на ринку мікрокредитування такі компанії здійснюють під ринковим брендом, торговою маркою, які не завжди повторюють юридичну назву фірми.

Як правило, інформацію про юридичну назву можна знайти на офіційному сайті компанії-кредитора у відповідному розділі. Там розміщується й інша інформація для публічного доступу, яку не варто ігнорувати потенційному клієнту.

Ще один важливий момент, на який варто звернути увагу – гарантії захисту конфіденційної інформації, яку надає клієнт. Електронний підпис клієнта означає згоду на правила та умови кредитування, а також згоду на використання його персональної інформації. Компанія, що здійснює кредитування фізичних осіб, повинна гарантувати виконання вимог чинного законодавства щодо обробки персональних даних своїх клієнтів.

Відгуки клієнтів – ще один спосіб детальніше ознайомитися з репутацією компанії на ринку мікрокредитування. Ряд компаній декларують прозорість своєї діяльності та розміщують відгуки своїх клієнтів на офіційних сайтах у відповідному розділі. Якщо на веб-сайті компанії такого розділу не передбачено, то шляхом нескладних дій можна знайти інформацію та дізнатися, що думають клієнти про ту чи іншу компанію на інших інтернет-майданчиках.

Переваги термінового кредитування

Вище було сказано про те, що миттєві кредити онлайн на банківську картку – це зручно, швидко та просто. Розглянемо детальніше переваги цього популярного способу отримання грошей через інтернет.

Після того, як клієнт зробив вибір щодо компанії, яка оформить мікрокредит, йому слід на офіційному сайті компанії зробити попередній розрахунок суми та відсотків за його користування. Як правило, на головній сторінці веб-сайту розміщується калькулятор, який дозволяє клієнту миттєво визначитися з найбільш оптимальною сумою і терміном, на який він буде оформлений.

Послідовність подальших дій така:

 • Заповнення заявки та її надсилання для розгляду.
 • Процедура підтвердження справжності наданих особистих даних та наміру отримати зазначену суму кредиту: реєстраційний код надсилається клієнту на адресу електронної пошти з підтвердженнями через смс.
 • Верифікація банківської картки клієнта передбачає отримання реєстраційного коду підтвердження. Ця процедура аналогічна до тієї, що наведена вище. Її обов’язковість обумовлена ​​правилами онлайн кредитування: якщо банківська карта виявиться не чинною, то перерахувати кошти просто буде нікуди.
 • Зарахування коштів на банківську картку відбувається протягом 15 хвилин. Клієнту не потрібно відвідувати відділення банку.
 • За своїм бажанням клієнт може отримати гроші готівкою у регіональному представництві компанії-кредитора.

Якщо викласти переваги кредитування онлайн у формі тез, то вони будуть такими:

 • Доступність: сервіс кредитування в режимі онлайн доступний у будь-якому населеному пункті країни та у будь-який час доби. Цією послугою можуть скористатися різні категорії населення, зокрема студенти, пенсіонери, особи без постійного місця роботи тощо.
 • Оперативність: при першому зверненні клієнта для того, щоб оформити кредит онлайн на банківську картку в Україні, цілодобово сервіс, що працює, дозволить дати відповідь за заявкою протягом 15 хвилин. При повторному та подальшому зверненні клієнта за кредитом час, витрачений на процедуру оформлення, скорочується до 5 хвилин. Деякі компанії практикують оформлення кредиту онлайн за допомогою мобільних додатків, що дає клієнтам можливість отримання коштів за допомогою свого мобільного телефону через інтернет.
 • Безвідмовність: клієнти, які звернулися за мікрокредитом, мають найбільшу можливість отримати позитивний відгук на заявку. Якщо у МФО виникають додаткові запитання щодо достовірності персональних даних, клієнта можуть попросити надати інші додаткові відомості.
 • Мінімальний набір документів: від клієнта потрібно лише паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Поруки та застави від клієнта не потрібно.
 • Отримані кошти клієнт використовує на свій розсуд, а МФО не має права вимагати звіт про цільове використання кредиту
 • Гнучкість: правила кредитування передбачають вибір клієнта найзручнішої форми погашення заборгованості (відсотки за користування та сума кредиту) та можливість дострокового погашення. Платежі за кредитом можна зробити через платіжні термінали, через банківську картку або готівкою у представництві компанії.
 • Надійність: організації, що працюють на ринку мікрокредитування в Україні, контролюються відповідними регуляторними державними органами, які є гарантом дотримання прав клієнтів фінансових послуг.
 • Зручність: онлайн кредит оформляється клієнтом терміново та не виходячи з дому через інтернет.

Отримання кредиту по телефону: легко та швидко

Ситуації, коли терміново потрібні гроші, траплялися з багатьма людьми. І якщо раніше взяти кредит по телефону на карту був фантастикою, то сьогодні цю опцію пропонують багато банків та МФО. Отримання такого мікрокредиту гранично проста процедура, все, що потрібно – мати кошти на рахунку (хоча більшість компаній мають безкоштовну гарячу лінію) для спілкування з представником фінустанови та карткою банку, що діє.

Кредит через мобільний телефон: чому це зручно?

Кредит з мобільного вирішують оформлювати все більше людей, а все тому що:

 1. Це швидко – не треба чекати на чергу в представництвах.
 2. Процедура розгляду та схвалення не потребує особистої присутності.
 3. Гроші перераховуються на карту, тобто фактично оформлення можливе з будь-якої точки країни та у будь-який час.

Вимоги до позичальника: вік від 18 років, бажано наявність постійного місця роботи. Але не потрібна застава та довідка про доходи, поручителі чи заставне майно у будь-якому вигляді.

Процес оформлення кредиту за телефоном

Оформити онлайн кредит з телефону на карту досить легко, для цього зв’язавшись із МФО, яка підтримує подібну опцію (більшість надає таку послугу), потрібно компанії повідомити такі дані:

 1. ПІБ позичальника.
 2. Телефон для зв’язку.
 3. Необхідна сума – найчастіше є певний поріг. Це тим, що кредитор неспроможна перевірити позичальника так досконально як із особистої подачі заявки.
 4. Термін кредитування. Тут є також максимально можливі періоди користування кредитними коштами.

Крім того, можуть попросити назвати населений пункт проживання та адресу електронної пошти. Кредит по телефону на карту зручна альтернатива для тих, кому терміново потрібні гроші і навіть немає часу відвідувати відділення фінансових установ, а тим більше збирати довідки та інші документи. З кредитом через мобільний все значно простіше та зрозуміліше. Найчастіше є можливість залишити заявку, відправивши смс з усією необхідною інформацією або просто зателефонувавши.

Кредит онлайн терміново в Україні: у вихідні дні та свята

Передбачити появу проблем, на вирішення яких необхідна певна сума коштів, неможливо. Вони найчастіше виникають невчасно. Святкові та вихідні дні не є винятком. І що робити, якщо людей, які готові завжди прийти на допомогу і зайняти необхідну суму грошей, немає на місці, і вони вирішили провести вікенд за містом, зайнятися шопінгом або веселитися в компанії родичів, друзів, колег? А режим роботи державних та частих кредитних установ не передбачає у такі дні проведення фінансових операцій.

У таких ситуаціях для вирішення проблеми термінового пошуку грошей рекомендується розглянути варіант подання заявки на кредит онлайн. Серед його переваг відзначають простоту оформлення, цілодобовий режим роботи без вихідних та святкових днів, конфіденційність паспортних даних клієнта, низькі процентні ставки (часто без переплат), а також відсутність бюрократичної тяганини.

Як отримати кредит швидко у нічний час доби (вночі)?

Якщо вам знадобилися гроші вночі, то знайте – нічого особливо складного у процедурі отримання нема. Зв’язок з МФО здійснюється в режимі онлайн, так що вам знадобиться ноутбук з виходом в інтернет і банківська картка.
Після того як ви заповните онлайн-заявку потрібно буде завірити цифровий договір спеціальним електронним підписом-кодом, яким буде надіслано вам на смартфон. Все, чекайте на схвалення заявки і отримуйте гроші.

У пакет документів, необхідних для оформлення, входять паспорт України та ІПН. Немає потреби в зборі безлічі різних довідок, на отримання яких часто витрачається колосальна кількість часу.

Документи для отримання кредиту

Багато фінансових установ самостійно визначають той перелік документів, необхідний укладання з позичальником фінансової угоди. Але можна впевнено сказати, що обов’язково потрібно буде надати наступне 5 позицій:

 1. паспорт
 2. ІПН;
 3. два свідоцтва – про шлюб та народження дітей;
 4. довідку про грошові доходи (за 6 місяців)
 5. набір документів, що підтверджують факт законного права власності на те майно, яке ви бажаєте закласти.

Термінові кредити через інтернет: вимоги до клієнтів

Взяти миттєво онлайн кредит може будь-який клієнт, звернувшись до однієї з перерахованих вище компаній. Компанії не проводять перевірку клієнта у розрізі його попередньої історії взяття грошей у борг. Перевірка обмежується справжністю наданих особистих даних (паспорт, ІПН).

Слід мати на увазі, що оформити кредит онлайн через інтернет можна легко, але якщо клієнт «відзначиться» недисциплінованістю, повторне оформлення послуги для нього буде неможливим.

Умови, за яких клієнту можуть відмовити у отриманні термінових мікрокредитів:

 • Клієнт молодше 18 років;
 • Клієнт не є громадянином України;
 • Клієнт не виконав своїх зобов’язань за раніше оформленим кредитом;
 • При заповненні форми на отримання заявки клієнт вказав спотворені особисті дані або припустився інших помилок.
 • Як бачимо, оформити мікрокредит у режимі онлайн можна кожному, хто потребує термінової суми грошей та є користувачем мережі Інтернет.

Цей сервіс популярний у всьому світі та користується високою затребуваністю у наших співгромадян. Швидке надання грошей для фізичних осіб в Україні розвивається досить успішно і на сьогоднішній день налічує десятки брендів, представлених у цьому сегменті фінансового ринку.

Рекомендуємо заповнити МАКСИМАЛЬНУ кількість заявок — отримання 100%!

Компанія Строк Сума Ставка
Miloan
1-30 днів до 12 000 0% Оформити!
CreditPlus
3-30 днів до 10 000 0% Оформити!
Динеро
7-30 днів до 10 000 0% Оформити!
Moneyveo
1-30 днів до 15 000 0,01% Оформити!

Коментарі

 1. Avatar
  Максим Рябинцев

  Брал займ в мистер мани, вовремя погасил, сказали что снизят процентную ставку на следующий займ. За 5 мин оформил, деньги через пару секунд уже были на карте.

 2. Avatar
  Леонид

  Круглосуточное обслуживание кредитов обеспечивает простой и эффективный сервис для людей во всем мире, которые ищут кредиты. Вы можете брать займы на любой срок от 1 до 25 лет и занимать любую сумму от 2000 до 50 000 000 для любых целей. С низкой процентной ставкой 3% на все части света. доступно для заявителей от 18 лет и старше.

 3. Avatar
  Credit Corp

  Гарного вам дня,

  Вам потрібна фінансова допомога? Вам потрібен законний кредит на 2% процентної ставки? Вам потрібен бізнес-кредит? ? Вам потрібен кредит, щоб купити будинок, автомобіль, погасити рахунки і борги? Вам потрібен кредит для інвестування на цей рік (2018 рік)? Вам потрібні гроші для вирішення проблем? Якщо так, будь ласка, подайте заявку на отримання кредиту разом з нами, заповнивши нижченаведені дані та поверніться до нас за допомогою електронної пошти

  Дякую.
  Прийняття кредиту

 4. Avatar
  Аня Роговская

  Брали кредит, когда заболел дядя, очень срочно нужна была сумма, но позычать уже не было у кого. Взяли кредит в Милоан, остались довольны, так как боялись обмана. Быстро закрыли. Нас очень выручили

 5. Avatar
  Артем Громов

  Такими сервисами, которые дают возможность быстро получить кредит на карту онлайн я пользуюсь не часто. Потому что считаю, что процент на такой кредит слишком завышен и соответственно переплачивать по таким займам мне никак не хочется. Беру только если очень срочно нужно.

 6. Avatar
  Александр Пан

  Безусловно кредиты онлайн на банковскую карту на сегодняшний день набирают всё большей и большей популярности. Я вот в частности также, чтобы не терять время на ожидание одобрения кредита в банке обращаюсь к таким онлайн сервисам и получаю кредит практически мгновенно, и причем без волокиты с документами.

 7. Avatar
  Оксана Панч

  Кредит на карту онлайн – это очень удобно и практично. Пусть процент немного больше, чем за обычные банковские кредиты, но то что ты получаешь деньги в течение одного часа – действительно подкупает многих и меня в том числе.