ТОП-10 сигналізацій на авто 2024

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5 голосів, середній: 4,40 з 5.
Avtosignalizaciya
На сучасному автомобільному ринку представлені множинні зразки автосигналізацій, різні за своїми функціональними якостями та надійністю в експлуатації. У цій статті буде дано короткий опис найпопулярніших і найнадійніших моделей сигналізацій з посиланнями на експертні думки та відгуки користувачів. Крім того, ми не обійдемо своєю увагою і бюджетні моделі сигналізацій для автомобілів.

Захист від угону автомобіля, від проникнення зловмисників усередину салону, від злому замків чи інших дій, як і раніше, залишається важливим аспектом при експлуатації транспортного засобу. Кожен автовласник зацікавлений у збереженні свого авто, у його неприступності та захисті від вандалів.

автосигнализации

Типи, види, класифікація автосигналізацій

Щоб розуміти, про що йдеться, а також з метою унеможливити різне тлумачення тих чи інших термінів, розберемося в структурі сучасного ринку автосигналізацій: які типи (види) пристроїв використовуються для захисту автомобілів.

Основні типи (види) сигналізацій за функціональними якостями:

 • Одностороння;
 • Двостороння (зі зворотним зв’язком);
 • Супутникова.

Такий поділ умовний, оскільки на автомобільному ринку найчастіше пропонуються ряд моделей з модифікованими характеристиками.

За ціновим критерієм автосигналізації можна поділити на:

 • Бюджетні;
 • Економ-класу;
 • Стандартного споживчого класу;
 • Преміум класу.

Бюджетні сигналізації містять найпростіший функціонал, який полягає в режимі “вкл/викл”, не підтримує дистанційний зв’язок з автовласником. Такі сигналізації використовуються на застарілих та/або недорогих авто і не є надійним захистом від злому та угону.

Автосигналізації економ класу містять базовий набір функцій без додаткових можливостей. Ці сигналізації приваблюють споживача невисокою ціною та відносним захистом від угону.

Мабуть, найбільш оптимальне співвідношення показників «ціна/якість» мають пристрої стандартного споживчого класу. Власник такої сигналізації може використовувати більш розширений функціонал, брелок та автомобіль знаходяться у постійному контакті, а сигнал досить надійно зашифрований.

Сигналізації преміум-класу мають якісно високий розширений набір функцій, у тому числі, зв’язок із власником через систему GSM, взаємодіє із вбудованим в авто іммобілайзером та іншими системами. Крім вищезгаданого, сигналізація преміум-класу має високий ступінь захисту від кодграбера (code grabber) – зломщика коду.

охрана авто
Одностороння сигналізація при спробі несанкціонованого розтину подає тривожні сигнали за допомогою фар або звуку.

Двостороння сигналізація полягає у передачі сигналу на брелок автовласника, вона також здатна виконувати ряд сервісних функцій у віддаленому режимі, наприклад, запустити двигун. Такий тип сигналізує не лише фарами та звуком, а й передає інформацію про місце злому, що відображається на міні-дисплеї брелока. Брелок двосторонньої сигналізації також має низку інших індикаторів.

Сигналізація з модулем GSM подає тривожний сигнал через супутниковий зв’язок. Цей сигнал приймається мобільним телефоном автовласника або іншим пристроєм, пов’язаним із SIM-картою (смартфон, планшет). Крім того, що супутникові сигналізації оснащені рядом функцій, тривожний сигнал, що виходить від них, можуть приймати не тільки автовласник, а й члени сім’ї або співробітники охоронної компанії.

Надійність та функціональність зумовила досить високу вартість такого типу сигналізації. Як правило, супутникову сигналізацію встановлюють на автомобілях класу “люкс” та “преміум”.

сигнализация 2017

Критерії вибору та терміни при описі автосигналізації

При виборі сигналізації автовласник визначає, який захист хоче забезпечити своєму транспортному засобу.

Види захисту авто:

 • Механічна: відбувається блокування коліс, дверей, коробки та інших вузлів автомобіля. При механічному захисті зломщик не може відкрити капот, провернути рульове колесо;
 • Електронний захист поширюється на такі зовнішні впливи як удар, вібрація, зміщення, проникнення у дверні замки сторонніх предметів тощо;
 • Функція оповіщення включає звукові або світлові сигнали, а також повідомлення, що передаються у вигляді sms на мобільний пристрій автовласника.

 

Після ознайомлення з деякими основними функціональними критеріями автосигналізацій, можна перейти до огляду сучасного українського ринку: хто на ньому лідирує, хто має репутацію надійного виробника, які марки та модифікації автосигналізацій найбільш популярні сіді автолюбителів.

Нижче наведено рейтинг автосигналізацій 2021 року, який допоможе знайти відповідь на запитання – «Яка автосигналізація краща?»

брелок

ТОП-5 компаній-виробників автосигналізацій

 1. Starline
 2. Pandora
 3. Shcer-Khan
 4. Sheriff
 5. Magnum

Starline: компанія працює на ринку України під назвою «СтарЛайн» та входить до групи «УльтраСтар». Компанія виробляє автосигналізації та інші системи безпеки для авто- та мототехніки, а також для об’єктів нерухомості. Офіційний сайт представництва в Україні – www.starline.in.ua, де можна ознайомитися з асортиментом продукції, зробити замовлення або отримати технічну консультацію представника компанії.

starline
Pandora: юридична назва компанії ТОВ «Компанія Аларм Трейд», що є офіційним дилером на українському ринку, постачаючи такі охоронні системи як Pandora, Pandect та Prizrak. Офіційний сайт дилера www.pandora.ua, на якому викладена інформація про компанію, асортимент товарів, умови та сервіс, що надається (установка, гарантійний та післягарантійний ремонт).

pandora авто
Scher-Khan також виробляла найкращі сигналізації на авто 2021, посівши третє місце у рейтингу компаній-виробників. Під цим брендом випускаються охоронні сигналізації різного ступеня складності, у тому числі із застосуванням телематики як на особистих, так і на комерційних транспортних засобах. На офіційному сайті www.scher-khan.ru, для зацікавлених клієнтів є максимум корисної інформації з асортименту та модельного ряду.

Shcer-Khan logo
Sheriff: цей бренд, поряд з CHALLENGER та E.O.S випускає PIT (Progressive Innovative Technology) з головними офісами в Москві та Києві. Продукція компанії реалізується через дилерів та широку роздрібну мережу, а також у сервісних автоцентрах. Основні ринки збуту продукції компанії – країни СНД, РФ та Україна. Компанія працює понад 10 років та є великим виробником мобільної електроніки для автомобільного ринку.

sheriff logo

Magnum: компанія “МСС Україна” є володаркою цього бренду. Під цією назвою на автомобільному ринку відома авто- та мотосигналізаціями, охоронними системами з GPS моніторингом та іншими пристроями.

Нещодавно компанія успішно провела випробування трекера, пов’язаного із датчиком палива. Інформаційний обмін трекера та датчика відбувається через протокол обміну LLC.

magnum auto
Варто зауважити, що питома вага трійки лідерів становить понад 70% на ринку автосигналізацій, які потрібні споживачам. Цей показник свідчить про надійність цих брендів та високі технічні характеристики, що забезпечують безпеку транспортного засобу.

Об’єднуючою якістю лідерів нашого рейтингу є двосторонній зв’язок, який забезпечує комунікацію між встановленою базою та пультом управління, що знаходиться на відстані. Двостороння сигналізація, як було сказано вище, забезпечує інформування автовласника про місцезнаходження автомобіля, його безпеку та неприступність. У разі несанкціонованого доступу господар транспортного засобу буде повідомлено про позаштатну ситуацію, навіть якщо він знаходиться за межами розповсюдження звукового тривожного сигналу.

Рейтинг найкращих сигналізацій на авто 2024

Крім того, що компанія «СтарЛайн» є лідером на ринку автосигналізацій, одразу кілька з її моделей увійшли до рейтингу найкращих сигналізацій минулого року. На другому місці розташувалася представниця сімейства Scher-Khan.

 • StarLine Twage A91;
 • Scher-Khan Magicar 5;
 • StarLine A93;
 • StarLine A94;
 • StarLine A93 CAN+LIN.

StarLine Twage A91 – двостороння сигналізація, яка має функцію інтелектуального автозапуску двигуна, надійний код сигналу «Швидкий діалог» та оснащена модулем GPS. Для фахівців із встановлення ця сигналізація надає ряд переваг, у тому числі можливість у режимі онлайн відстежити запрограмовану функцію. Для автовласника пропонується стандартний набір із 60 функцій та ще ряд, які можна запрограмувати.

Особливістю лідера продаж є найбільш вигідне для споживача співвідношення показників «ціна/якість».

Scher-Khan Magicar 5 дещо відстала від лідера, але також є затребуваною на ринку моделлю. Це також двостороння сигналізація, яка також здійснює автозапуск двигуна за заданою температурою та за таймером, має функцію замикання дверей під час руху, спеціальні режими «Паніка» та «Виклик водія». Дальність пейджингу становить 1500 метрів, в комплект постачання входить іммобілайзер, антени, блок блокування.

StarLine A93 займає третє місце за кількістю установок і є двосторонньою автосигналізацією. Окрім стандартних для цього класу функцій, ця модель має GSM модуль, дальність дії пейджингу 800 метрів, на прийом – 2000 метрів, іммобілайзер, сирену та трирівневий датчик удару. StarLine A93 має функцію «Виклик водія».

StarLine A94 – ще одна модель від “Старлайн” займає почесне четверте місце в нашому рейтингу сигналізацій для авто. Двостороння сигналізація має функцію блокування викраденого авто, безшумної постановки на сигналізацію, дальність дії пейджингу – 800 метрів та захист від сканування. Сигналізація має дворівневий датчик вібрації та функцію «Виклик водія».

StarLine A93 CAN+LIN завершує п’ятірку найпопулярніших моделей і є двосторонньою сигналізацією. Ця модель оснащена автозапуском двигуна за таймером та за температурою, керуванням склопідйомником, а також функціями «Виклик водія» або «Пошук авто». Автосигналізація здатна включати режим “Паніка”, радіус впливу пейджингу – 800 метрів, має трирівневий датчик удару.

Яку автосигналізацію краще поставити на недороге авто?

Щоб відповісти на запитання «Яку автосигналізацію краще поставити?», пропонуємо ознайомитися не лише з найбільш «технологічними» зразками, які відрізняються як своїми технічними параметрами, так і ціною, оскільки знаходяться у вартісному діапазоні «вищого за середній».

Тому наведемо короткі характеристики охоронних сигналізацій економ-класу.

Не варто думати, що бюджетні сигналізації ні на що не здатні і не можуть тягатись із визнаними лідерами. Якщо йдеться про старенький автомобіль, на якому відбуваються поїздки на дачу, за місто або який експлуатується в сільській місцевості, то очевидно, що рівень ризику бути викраденим або зламаним для цього авто знаходиться на мінімальному рівні. Забезпечити мінімальний захист за такі самі мінімальні гроші зможуть наведені нижче моделі.

 • DaVINCI PHI-350 Dialog;
 • StarLine Twage A61;
 • Scher-Khan Magicar 4;
 • Pandora Deluxe 1870;
 • Magnum Elite MH-780.

DaVINCI PHI-350 Dialog: серед бюджетних автомобільних сигналізацій у рейтингу 2018 року лідирує модель зі зворотним зв’язком діалогового типу. Її ціна найбільш оптимально відповідає базовому набору функцій, до переліку яких входить пасивний іммобілайзер, а також тихий режим постановки на охорону, турботаймер, пошук авто на парковці та інші.

StarLine Twage A61: це двостороння сигналізація, яка має функції безшумної постановки на охорону, блокування авто, радіус дії пейджингу – 2000 метрів, режим турботаймера. Ця модель має 50 вбудованих і додатково програмованих функцій. Вона заслужено має попит у своєму ціновому діапазоні.

Scher-Khan Magicar 4: двостороння сигналізація із дальністю дії пейджингу 1300 метрів. Її функціонал складається зі стандартних операцій плюс безшумна постановка на охорону, режим пошуку власника, а також програмований запуск двигуна за таймером або датчиком температури.

Pandora Deluxe 1870: двосторонній зв’язок, 1500 метрів – дальність дії пейджингу, режим безшумної постановки на охорону, а також керування склопідйомниками та відкриттям багажника. Додаткові функції – показ даних про температуру в салоні та нагріванні двигуна, а також вбудований у брелок будильник.

Magnum Elite MH-780: це одностороння автосигналізація, дворівневий датчик удару або вібрації, іммобілайзер, блок блокування та ряд інших функцій, що характерні для сигналізації вищого класу.

Рейтинг автомобільних сигналізацій зі зворотним зв’язком 2024

Цей сегмент автосигналізацій відноситься до середнього цінового розряду, який їх кваліфікують як економ-варіант. Функціонал таких моделей дозволяють автовласнику здійснювати контроль за своїм транспортним засобом та користуватися відмінним набором операцій. Фахівці відзначають високий рівень надійності таких охоронних систем, які забезпечують захист від викрадення.

До ТОП-5 увійшли:

 1. StarLine A94;
 2. Pantera SLK-675RS;
 3. Scher-Khan LOGICAR 4;
 4. StarLine B64 Dialog CAN;
 5. StarLine D94 2CAN GSM/GPS Slave.

StarLine A94: представник ліній «Старлайн» має функцію «Виклик водія» та радіус пейджингу 800 метрів. Ця модель має режим турботаймера, а також автоматичний запуск двигуна за вказаним часом або показником температури. Функціональність моделі заслужила визнання у споживачів завдяки своїй надійності та багатозадачності.

Pantera SLK-675RS: має систему автозапуску автомобіля. Її відмінна риса полягає у сумісності з електрообладнанням транспортних засобів з турбодвигуном, бензиновим чи дизельним мотором.

Під час написання статті стало відомо, що цю модель було знято з виробництва. Причину, через яку було ухвалено таке рішення, не названо виробником. Сподіватимемося, що в рейтингу сигналізацій для авто 2020 її місце займе гідний зразок.

Scher-Khan LOGICAR 4: дальність дії пейджингу 1500 метрів, тихий режим охорони, блокування авто, режим «Паніка» – такі основні відмінні функції цієї моделі. Тут передбачено автоматичний запуск двигуна для авто з механічною або автоматичною коробкою передач. Також передбачено цілу низку програмованих функцій, наприклад пріоритетне відкриття дверей водія, а також режим «Паніка».

StarLine B64 Dialog CAN и StarLine D94 2CAN GSM/GPS Slave: оснащені системами GPS/GSM, мають діалоговий код керування та інтелектуальний автозапуск.

Рейтинг сигналізацій з автоматичним запуском двигуна

Серед багатьох моделей варто окремо виділити популярний напрямок – сигналізації з автоматичним запуском двигуна. Ця функція полягає в попередньому запуску двигуна, який виконується командою, запрограмованою автосигналізацією. Практичне застосування цієї функції особливо помітне в зимову пору року: водій може попередньо включити прогрівання двигуна і вже після цього сідати в салон і відразу починати рух.

До ТОП кращих версій автосигналізацій з такою функцією автозапуску увійшли:

 • Scher-Khan Magicar 7 відрізняється тим, що за прийнятну ціну користувач отримує відмінний функціонал, який подібно до вишеньки на торті, прикрашений автозапуском. Автолюбителі відзначили найбільш оптимальне співвідношення вартісного аспекту та якісного результату;
 • Black Bug Super: ця модель встановлюється в автомобілях бізнес- та преміум-класу. Модель має підвищений криптозахист, п’ятиступінчастий динамічний діалог і ряд інших функцій. Передача даних відбувається у двох частотних діапазонах;
 • Pandora DXL 5000 забезпечує двосторонній безбрелковий зв’язок. Автозапуск відбувається за таймером і встановленою температурою. Це одна з найдорожчих охоронних автомобільних сигналізацій, яка має приймачі GPS/GLONASS, що підключаються, і може в автоматичному режимі відправляти sms, якщо є загроза життю водію або сталася аварія;
 • X-Keeper Drive Elite разом із функцією автозапуску може проводити сканування авто;
 • SORB-GSM працює разом з мобільного пристрою, надсилаючи повідомлення на смартфон власника авто.

За показником надійності автомобільні сигналізації, рейтинг 2024

Можна скільки завгодно описувати технічні параметри тієї чи іншої моделі, але свої симпатії автомобільні користувачі віддадуть сигналізаціям, які стали вірним сторожем їхнього транспортного засобу.

Опитування користувачів свідчать про те, що множинний функціонал нічого не вартий, якщо сигналізація не зможе працювати, наприклад, в умовах холоду або підвищеної вологості, якщо корпус брелока неміцний, а вібродатчик реагує недостатньо чуйно і т.п. Все це можна назвати одним словом – надійність.

За цією ознакою і було складено фінальний рейтинг автосигналізацій:

 • StarLine A91 Dialog;
 • Scher-Khan Magicar 7;
 • Pandora Deluxe 1870;
 • Jaguar EZ-ULTRA;
 • Sheriff ZX-1070.

Перші чотири моделі належать до одного вартісного класу, їхня ціна знаходиться в діапазоні від 3700 грн до 4500 грн. Sheriff ZX-1070 є недорогою сигналізацією: за деякими даними, ціна моделі починається від 1800 грн. Ця модель відрізняється високою надійністю та чудово забезпечує захист транспортного засобу.

Рейтинг автомобільних сигналізацій 2021 року, цілком імовірно, становитимуть вже знайомі нам моделі. Втім, автомобільний ринок перебуває у постійному розвитку, пред’являючи фірмам-виробникам високі вимоги щодо якості та функціонального наповнення такого необхідного для автомобіля елемента, як система охорони.

Протягом року ми проводитимемо моніторинг кращих автосигналізацій 2024, щоб через рік скласти новий рейтинг. Сподіваємося, що ця стаття внесла деяку ясність в інформаційний потік і допомогла зорієнтуватися серед багатьох ринкових моделей. Охорона авто – це не лише турбота про майно, а й гарантія особистої безпеки автовласника.

Коментарі

 1. Avatar
  Андрей Литенский

  На мой взгляд сегодня при защите авто нужно обращать внимание на две вещи:криптстойкость системы охраны и способ оповещения владельца.
  Брелоки уже отходят на второй план в ввиду их слабости(дальность,взломоустойчивость,
  прием в современных зданиях а именно в металобетонных конструкциях) да удобство конечно тоже надо учитывать.
  Для полной и надежной защиты недостатрчно снять авто с охраны а нужно после этого доказать авто что в нутри хозяин а не злоумышленник.
  Советую добавить в рейтинг такие системы как Prizrak.
  Наша компания защищает авто с помощью их.
  Нареканий нет у клиентов,широкий выбор на любой бюджет.
  А правельная установка уменьшает шансы на угон в несколько раз.
  Андрей ‘PRIME autotechnic’

 2. Avatar
  Ravelco Pro

  Имелось ввиду что у Ravelco-Pro лучшая цена на американский оригинал Ravelco.

 3. Avatar
  Ravelco Pro

  Ravelco-Pro – лучшая на на американский оригинал Ravelco. Ниже чем у официального представителя Ravelco. Остерегайтесь треугольных бразильских подделок независимо от их названия (Trilock, Jaguar и т.д.) – подделки не обладают противоугонными и эксплуатационными свойствами Ravelco.

 4. Avatar
  Андрей Куренин

  А вот если зайти в отзывы в Google Play о мобильных приложениях к сигнализациям, то там будут совершенно другие мнения…
  Давно уже перестал доверять подобным обзорам. Лучше зайти в отзывы о мобильном приложении и там вы получите ответы от реальных пользователей.

 5. Avatar
  Вадим Петров

  Долго искал и поставил ключ-контакт с подводной лодки. Я не знал, что есть Ravelco. Принцип схож, но у моего устройства контакти “мами” подпружинени и при входе “папи” контакти опускаются на определенную висоту после чего происходит замикание цепей.

  • Avatar
   Victor K

   У Ravelco контакты разьёма сконструированы так что ключ никогда не выпадет во время движения (даже если устанавливать Ravelco вертикално “вниз головой”. При этом вынимать и вставлять ключ – легко.

   Дополнительно – с Ravelco при попытке взлома взлома автомобиль будет автоматически обездвиживаться без какого-либо вреда для автомобиля.
   Плюс нужно знать как правильно устанавливать.

   На СТО на ул. Перспективная, 4 на Печерске с автомобиля с американского аукциона прибывшего без ключей Ravelco демонтаж этого противоугонное устройства занял целых два рабочих дня!

   A на другом СТО на проспекте Бандеры работники вообще не смогли демонтировать и попросили помощи у специалистов Ravelco. И это в условиях СТО, с подьёмником, со всеми инструментами, освещением и т.д.. Прикиньте насколько сложно обойти Ravelco в условиях угона.

   • Avatar
    Анатолий Антизлов

    На моей Camry Ravelco уже более трёх лет. Система Ravelco действительно очень хорошо продумана в плане надёжности. Нужно видеть процесс установки чтобы оценить. Использую вместе с Пандорой, но Пандора огорчает что сильно разряжает аккумулятор. Если бы Ravelco еще и “кричала” как сигнализация, цены бы ей не было.

 6. Avatar
  Victor K

  напрасно не упомянута американская Ravelco – с этой штукой ни разу ни одного угона за 41 год при уровне продаж более 5 миллионов.

  • Avatar
   Гарри Злой

   Откуда статистика чт они одного угона? Вы что каждый день обзваниваете 5 миллионов владельцев авто по всему миру и интересуетесь угнали ли нет????
   Почти любая премиум сигнализация и так лишит возможности угона «путем взлома», может даже и бюджетная с имобилайзерами … Но никакая из вышеперечисленных сигнализаций не спасет от эвакуатора, к примеру. Другими словами — ваши слова — заведомо неправдивы, а значит НОЛЬ доверия впринципе к вам и компании которую вы рекламировали, но попали впросак … Фактически своим враньем вы сделали антирекламу.

   • Avatar
    Ivan Samsonov

    Ну это они у себя на сайте утверждают, такую цифру дают что за всю историю деятельности ни разу не взломали их систему. Я тоже не в курсе, каким образом они ведут контроль/отслеживают все автомобили куда устанавливалось это оборудование, могу также предположить, что никаким образом это не делается, но, как бы ради справедливости хотел сказать что не имея подтверждения наличия угонов этой Равелко тяжело опровергнуть то что они утверждают) Ну вобщем нужно разбираться в самой системе для начала, чтобы понимать, в чем ее такая уникальность. Я просто неоднократно слышал про этот девайс, но только в формате рекламы от самого производителя или менеджеров по продаже, от третьего , незаинтересованного лица – ни разу. Вобщем маловато информации для того чтобы конкретно какие то выводы делать, мне кажется

    • Avatar
     Victor K

     Поищите информацию на форумах в США, т.е. в стране где Ravelco продаётся вот уже почти 43 года

    • Avatar
     Антон Останский

     > такую цифру дают что за всю историю деятельности ни разу не взломали их систему
     Её ни разу не взломали, потому что она, как и Неуловимый Джо, нафик никому не нужна. На ютубе можно найти достаточно видео, где рассказывается о потенциальных уязвимостях этой системы. Отдельно стоит оценить “уровень” опровержения со стороны представителей равелки.
     Вот вам самый банальный пример уязвимости: вы приезжаете на сервис и вместе с ключами отдаёте и “затычку”. Её можно легко прозвонить и составить схему перемычек.

     > каким образом они ведут контроль/отслеживают все автомобили куда устанавливалось это оборудование
     Никто никак не отслеживает подобные автомобили. Дорестайлинговая равелка даже продаётся на e-bay. Если бы производитель вёл такую статистику, то для заказа дополнительных затычек он бы просил владельца указать VIN автомобиля. Но он этого не делает.

     Источник ravelco.fun

   • Avatar
    Victor K

    Откуда статистика? Вы для начала поинтересовались бы – благо интернет и Google дают замечательные возможности для удовлетворения любознательности по многим вопросам. Или вы считаете что производитель не в состоянии вести учёт количества проданных комплектов Ravelco? Вот сайт производителя:
    ravelco .com/product.html где заявлено о статистике – 5млн. продаж и ни единого состоявшегося угона. Если вы думаете что в США компании могут делать подобного рода заявления если они неправдивы и оставаться безнаказанными – вы глубоко ошибаетесь. Далее – попробуйте найти упоминание хотя бы одного единственного случая угона в интернете с Ravelco. Если бы хоть один состоявшийся угон имел место, он наверняка “засветился” бы в интернете.

    А вот вам российская компания которая продаёт самодельный аналог Ravelco более десятка лет и знаете что – у них тоже ни единого состоявшегося угона.

    Видать кто-то очень хорошо продумал конструкцию этой противоугонки. Да, она простая, но для её нейтрализации при условии правильного монтажа нужно потратить массу времени которого в условиях угона как правило не бывает. Дополнительный плюс – Ravelco никогда не глючит. Минус – не защитит от кражи автомобиля эвакуатором (а что защитит?).

   • Avatar
    Victor K

    Гарри Злой, вот вам для уменьшения концентрации вашей желчи: общественная организация BBB (Better Business Bureau) контролирующая этичность бизнесов в регионе где находится производитель Ravelco (большой Хьюстон (город Ричмонд, Хьюстонская область, штат Техас, США). Именно тот производитель, который заявляет о продажах превышающих 5 миллионов единиц Ravelco и об отсутствии состоявшихся угонов автомобилей защищённых противоугонным устройством Ravelco. Справьтесь у них прежде чем засорять эфир недалёкими и неверными спекулятивными предположениями.

    Контактная информация:

    BBB of Greater Houston and South Texas

    Адрес: 1333 W Loop S #1200, Houston, TX 77027, США

    Время работы:
    Открыто ⋅ Закроется в 17:00

    Телефон: +1 713-868-9500

   • Avatar
    Антон Останский

    1. Нет никакой статистики угонов, потому что учёт не ведётся. Косвенно это подтверждает перечень требований к заказу дополнительных “затычек” на сайте производителя: вам нужно предъявить и водительское удостоверение, и подтверждение покупки, но от вас не требуют главного – VIN номера авто. Видимо, не с чем сравнивать.
    2. Миф о 5 миллиона установок – это просто миф. Первое упоминание о 4 миллионах инсталляций найдено 28 ноября 2010 года. Первое упоминание о 5 миллионах инсталляций найдено 24 апреля 2016 года. Если подсчитать, то 1 миллион набрался за 1974 дня, что соответствует ~506 установкам в день. На сайте указано, что каждая единица ravelco изготавливается вручную. Какие должны быть производственные мощности, чтобы изготавливать по 500 равелок в день? И это при том, что по официальному адресу ravelco расположен жилой дом, а не производство.

    Источник ravelco.fun