Як перевірити авто за держномером в Україні?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 14 голосів, середній: 2,71 з 5.
Багато автолюбителів купують транспортні засоби (ТС) не в автосалонах, а на вторинному ринку: автомобільні базари, різні інтернет майданчики і т.д. Купуючи машину, що була у вжитку, щасливий власник часто навіть не підозрює, яка «багата» історія тягнеться тепер за його власністю.

Тому, перед тим, як розпочати фінальну фазу угоди – оформлення необхідної документації, доцільно здійснити перевірку авто за номером щодо наявності штрафів, перебування ТЗ у заставі, викраденні тощо. Тим більше, що перевірити авто за держномером в Україні можна, не виходячи з дому через онлайн-портал iGov.org.ua, який оперує інформацією Єдиного держреєстру МВС.

Для чого потрібна перевірка авто за номером?

Перевірка авто за номером в Україні так само, як у будь-якій іншій країні, необхідна з низки причин:

 1. Переконатись, хто насправді володіє ТЗ.
 2. Дізнатися, яка насправді кількість господарів була у машини, що купується. Реальна кількість власників дасть зрозумілу картину про технічний стан автомобіля.
 3. Встановити, чи відповідає дійсності те, як описує господар ТЗ, чи все-таки машина побувала, можливо, не в одній ДТП і має сліди ремонту кузова, інших елементів.
 4. Визначити наявність обмежень, що перешкоджають перереєстрації МС, до яких належать: штрафи, кредити, застави, перебування у викраденні тощо.

Власне, отримавши достовірну інформацію, можна дізнатися про автомобіль набагато більше, ніж розповідає безпосередньо сам продавець – власник ТЗ.

Декілька слів про номерний знак

Стандартний державний номер для транспортного засобу в Україні складається з 4 букв та такої самої кількості цифр. Між двома парами літер знаходяться 4 цифри, які вказують на порядковий номер знака. Літери, розташовані праворуч (наприкінці номерного знака), позначають серію. Літери, що знаходяться на початку номерного знака (ліворуч), визначають належність до області – місця реєстрації. У таблиці наведено розшифрування першої пари букв.

Дволітерний символ Приналежність до області
АА Столиця – місто КиївСтолиця – місто Київ
AI Київська
АВ Вінницька
АС Волинська
АЕ Дніпропетровська
АН Донецька
АК Автономна Республіка Крим
АМ Житомирська
АО Закарпатська
АР Запорізька
АТ Івано-Франківська
АХ Харківська
ВА Кіровоградська
ВВ Луганська
ВС Львівська
ВЕ Миколаївська
ВН Одеська
ВI Полтавська
ВК Рівненська
ВМ Сумська
ВО Тернопільська
ВТ Херсонська
ВХ Хмельницька
СА Черкаська
СВ Чернігівська
СЕ Чернівецька
СН Місто Севастополь
II Загальнодержавне позначення

Крім інформації про належність ТЗ до того чи іншого регіону (області), пробити машину за номерами допоможе колір основи знака:

 • білий фон для звичайних (цивільних) автомобілів;
 • червоне тло –для транзитних машин, знятих з обліку;
 • синій фон – для авто МВС України;
 • жовтий фон –для всіх видів громадського транспорту (маршрутки, таксі тощо);
 • чорний фон – номерні знаки Міноборони та НС України.

Під час перевірки номерів цю інформацію також слід враховувати.

Варіанти перевірки машини за номерними знаками

Номерний знак авто – ідентифікатор, який забезпечує здійснення контролю користування транспортним засобом у межах законодавства країни. У табличці з набором букв і цифр міститься вся інформація: місце реєстрації, участь у ДТП, якщо воно мало місце, статус машини (арешт, застава на кредит тощо). Номерний знак автомобілю надається в момент реєстрації та змінюється виключно в рамках чинного законодавства. Тому перевірити машину за номером в Україні – цілком реальне завдання.

Існує кілька способів реалізації цієї ідеї:

 1. Отримати необхідну інформацію можна у регіональному відділі МВС, заповнивши заявку із зазначенням імені та прізвища заявника. Цей метод передбачає пробивання номера машини в Україні безкоштовно.
 2. Перевірити авто по базі УБДР (Управління безпеки дорожнього руху) України. Для цього необхідно на офіційному сайті держоргану оформити та надіслати відповідний запит у рубриці ресурсу «Доступ до публічної інформації». Запит повинен містити: прізвище та ініціали особи, яка хоче отримати правдиву автоісторію конкретної машини, держномер ТЗ, дані, що цікавлять, функціонує телефонний номер, e-mail (на нього прийде відповідь). При виявленні будь-яких «нестиковок», надсилається повідомлення.

Перевірити авто за номером свідоцтва реєстрації можна через веб-сайт Головного сервісного центру МВС України. За допомогою цього сервісу можна перевірити, чи видавалося вже свідоцтво із зазначеним номером.

За допомогою веб-сайту iGov.org.ua також можна отримати інформацію з Єдиного державного реєстру МВС про те, хто з фізичних чи юридичних осіб є власником авто

Як отримати доступ до інформаційної бази iGov.org.ua?

Алгоритм дій виглядає так:

 1. Насамперед потрібно авторизуватися через Bank-ID або ЕЦП (електронно-цифровий підпис).
 2. Заповнити невелику форму, де необхідно позначити категорію господаря транспортного засобу: юридичну чи фізичну особу.
 3. Вписати функціонуючий e-mail та телефонний номер, на який людина, яка оформляє запит, отримає вичерпну відповідь.

Відповідь приходить, як правило, через 10 хвилин – досить оперативно. Слід зазначити, що відповідні органи МВС гарантують збереження, нерозповсюдження та захист від несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації особи, яка подає запит.

Безкоштовно на порталі можна дізнатися лише марку, модель, дату випуску та держреєстрації, об’єм мотора автомобіля, що цікавить. За більш детальну інформацію, наприклад, перевірити авто на ДТП, викрадення, поліс ОСАЦВ тощо. потрібно заплатити. Тариф установив Кабмін. Довідка на паперовому носії коштуватиме 60,9 грн. Дані в електронному вигляді коштують дешевше – 45,68 грн.

На закінчення

Декілька слів про автомобілі на «євробляхах» – нерозмитнених машинах, якими успішно торгують на відповідних майданчиках України та Європи. Актуальна тема для країни, яка активно обговорюється на різних рівнях. Стосовно загальної теми статті, питання про «євроблях» також актуальне.

Справа в тому, що пробити машину за номером в Україні, якщо вона не пройшла митницю, перерахованими способами неможливо – її немає в Єдиному реєстрі. Проте перевірити авто перед покупкою – гостра потреба, особливо транспортні засоби такої категорії. Пропонуємо увазі сайти, які нададуть інформацію про машину, що купується.

Держава. Найменування ресурсу Короткий опис
Латвія. Сервіс: e-CSDD Це публічна безкоштовна база даних, завдяки якій можна пробити за номером або VIN-кодом будь-яку машину з цієї країни. Сайт проінформує про вартість машини, позначить адресу та контакти господаря. Зазначить кількість власників, викладе дані ТО (техогляду). Також тут можна дізнатися про податки, різні збори та інформацію про те, чи є в авто якісь проблеми з документацією.
Польща. Сервіс: Historia Pojazdu Тут міститься інформація щодо кожного автомобіля, починаючи з 2014 року. Сервіс пропонує фактично вичерпні дані: дату випуску, реєстрацію ТЗ. Можна встановити власника, отримати інформацію щодо ТО, технічного стану машини і т.д.
Польща. Сервіс: ePUAP По суті це аналог вітчизняного Єдиного реєстру з усіма витікаючими.
Литва. Сервіс: Regitra Щоб отримати потрібні дані, достатньо ввести номерний знак. Ресурс видасть інформацію про ТО транспортного засобу, страховку. Чи є на машині штрафи і чи не перебуває автомобіль у викраденні.

Як правило, в Україну авто на «євробляхах» переганяють саме із зазначених вище країн. Тому невипадково наведені ці платформи для пробивання авто за номерним знаком.

Коментарі

 1. Avatar
  Viktor Orlik

  как получить информацию по авто по транзитному номеру 03 ВС 7964

 2. Avatar
  Valeryj Zakusilo

  как найти машину если запомнил два числа 15 и буквы ам цвет вышневый ваз

 3. Avatar
  Сергей Кравцов

  Хочу найти владельца авто Opel Insignia АР 1490 НХ , VIN -код WOLGVBGY7A1124290 , полис (автоцивилка) АР8580828.

 4. Avatar
  Артем Сухар

  AE7811CE не в залоге банка?

 5. Avatar
  Юрий Рак

  можно проверить авто газ 21 698-78 ХО???? 1961г

 6. Avatar
  Олександр Косюк

  Переписал авто в мрео дали новые номерные знаки. Спустя пару дней захожу на сайты и сервиы проверки информации авто по госномеру а там показывает совсем другую машину. Аналогично у соседа. Остальные автомобили показывает правильно. Там надо ждать что бы обновилась информация или сразу после перереестрации должно?

 7. Avatar
  Vasyl Hryb

  Провертье пожалуйста на любую информацыю авто.!
  АА5426ВТ
  W0L000059N5290735

 8. Avatar
  Юрий Стефанюк

  хочу найти владельца автопо номенру с7812кх

 9. Avatar
  Смоляр Владимир

  Хочу проверить авто 832-12НИ

 10. Avatar
  Вася Фомин

  Здравствуйте, Помогите найти владельца и информацию об авто TOYOTA белого цвета, гос номер ВВ2463СЕ.

 11. Avatar
  Игорь Алексеевич

  хочу проверить ав то ВВ5049АЕ, владельца

 12. Avatar
  Олена Дейнека

  подскажите пожалуста. покупали машину в 2009(зарегистрирована на нас). Продали по доверенности. Сейчас возникла необходимость узнать вин номер. связи с тем кто ездит по доверенности нету. Где и как можно узнать?

 13. Avatar
  Володя Центр

  W0L000087M5144223 проверить штрафы, ДТП, AX1051BA

 14. Avatar
  Виктор Петрович

  Можно проверить авто ВТ7181ВВ на наличие штрафов и арестов?

 15. Avatar
  владимир Шилан

  Проверить К8921КІ

 16. Avatar
  Сергей Пархоменко

  Я хочу купить это авто по доверке хотелосьбы узнать есть или нет штрафов и арестов. ВЕ3720ВС.

 17. Avatar
  Сергей Пархоменко

  Как проверить авто на арест?ВЕ3720ВС.

 18. Avatar
  Сергей Родченко

  Проверьте пожалуйста АХ2901АТ

 19. Avatar
  Александр Дорошенко

  Добрый день, необходима информация о владельце ВА1558ВЕ

 20. Avatar
  Алим Кайбулаев

  АР1283СЕ пожалуйста хозяин авто. Ф И О.

 21. Avatar
  Галина Якименко

  АА 4225 КІ

 22. Avatar
  Vika Nekrasova

  Помогите пожалуйста, максимум информации ВА7306АО, заранее благодарю!)

 23. Avatar
  Владимир Педык

  Год выпуска авто ВВ5655АР

 24. Avatar
  Олег Фроленков

  АМ5651СТ

 25. Avatar
  Павел Олейник

  Добрый день!
  Нужна история АА 6955 СХ
  спасибо

 26. Avatar
  Ирина Избаш

  Марка авто и кто управляет вн2332Ах пожалуста

 27. Avatar
  Роман Миронюк

  Добрый вечер!
  Помогите найти владельца авто АА0705ІО !! Заранее спасибо!

 28. Avatar
  HanDY Star

  Максимально возможную информацию! Срочно!
  АА4315ВС

 29. Avatar
  Богдан Федоренко

  Здравствуйте. Пробейте, пожалуйста, АЕ1767НК

 30. Avatar
  Саша Новиков

  ПОЖАЛУСТА ОЧЕНЬ НУЖНО ВН 3678 СВ

 31. Avatar
  Катя Уринович

  Проверте пожалуйста ВК7850СВ срочно(

 32. Avatar
  Владимир Бордюг

  в9393СI проверить

 33. Avatar
  Андрей Погребняк

  Проверьте пожалуйста АН9510АС

 34. Avatar
  Андрей Долбня

  Можно узнать в аресте машина или нет? ВК 8339 ВТ спасибо.

 35. Avatar
  Макс Сильничий

  Добрый день! Проверьте пожалуйста АЕ5791СХ

 36. Avatar
  Сергей Шенаев

  АР7970ЕН

 37. Avatar
  Dmitriy Kravech

  ам2782ах проверьте пожалуста

 38. Avatar
  Юлия Бас

  Здравствуйте. Можно узнать в аресте машина или нет?189-23ХА

 39. Avatar
  Павел Дизель

  697-05 КЕ

 40. Avatar
  Igor Lipskiy

  Добрый день! Проверьте AA9069CT

 41. Avatar
  Юрий Гуль

  Проверьте авто номер АІ5634ІС

 42. Avatar
  Коля Кушта

  АА9311СК

 43. Avatar
  Ольга Мельникова

  Проверьте пожалуйста авто АЕ1860ЕС.

 44. Avatar
  Яна Сергеевна

  Проверьте пожалуйста 68761АН

 45. Avatar
  Юрій Руденко

  АМ8533СЕ полная проверка авто

 46. Avatar
  Алексей Алексеевич

  Доброго времени суток! Проверьте пожалуйста автомобиль Мерседес w124, гос номер 00281ОЕ. Спасибо.

 47. Avatar
  Юрий Любимов

  Здравствуйте, подскажите дату покупки и владелец 486-75ЕВ.

 48. Avatar
  Евгений Горб

  Доброго времени суток!
  Проверьте пожалуйста авто по номеру: АЕ2523СХ.

 49. Avatar
  Alexandr Pitel

  АА9853КІ проверка на угон

 50. Avatar
  Александр Ребенчук

  проверите пожалуйста авто, гос номер СН1709АН, на предмет угона и штрафов

 51. Avatar
  Alexey Sedoy

  Купил Газель гос номер ВА7132АА ,а по базе автономеров уже числится мотоцикл,как такое может быть?

 52. Avatar
  Володимир Бондар

  Хочу купити опеля а знаю тільки номер авто АВ2452АК

 53. Avatar
  Руденко Иван

  Можна дізнатись чи нема штрафів і арештів на авто, і хто власник 157-75МА

 54. Avatar
  Людмила Тарнавская-Солопчук

  тойота corola AM2265BT,интерисует последний владельц и дата покупки .дата выпуска

 55. Avatar
  Вова Морозов

  Добрый день,человек мошенник обманул и должен много денег. Автомобиль Газон АА0249ИВ если можите помоч буду благодарен

 56. Avatar
  Юлия Богач

  ар6510вс пробить авто

 57. Avatar
  Юлия Богач

  Ар8489ах

 58. Avatar
  Dianka Rudneva

  Потрібно дізнатись хто власник авто OPEL BK4953CH

 59. Avatar
  Andriy Kirnos

  Можно проверить на штрафы и аресты 99656хк за рание спасибо..

 60. Avatar
  Андрей Спасибо

  СЕ1712АК

 61. Avatar
  Xiaomi No5a

  з0080су

 62. Avatar
  Александр Негреба

  Можно проверить авто по номеру АІ2634НА

  • Avatar
   Kriк Kriк

   Дата операции:
   11 апреля 2017 года
   Операция:
   315 – ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ТЗ НА НОВ. ВЛАСН. ПО ДОГОВОРУ УКЛАДЕНОМУ В ТСЦ
   Сервисный Центр:
   ЦЕНТР 1841, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ, ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН, С. ДОВЖИК, ВУЛ. БОГУНСЬКА, 1А
   Марка – Модель:
   MAZDA 3
   Год выпуска:
   2006
   Цвет:
   ЧЕРВОНИЙ
   Тип ТС:
   ЛЕГКОВИЙ
   Кузов:
   СЕДАН-B
   Топливо:
   БЕНЗИН АБО ГАЗ
   Объем двигателя:
   1598 см³
   Вес без/с нагрузкой:
   1250 кг / 1730 кг
   Адрес регистрации:
   КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ОБУХІВ
   Собственник:
   ФІЗИЧНА ОСОБА

 63. Avatar
  владимир назар

  Можно проверить авто по номеру АЕ3725КЕ

  • Avatar
   Kriк Kriк

   Дата операции:
   27 февраля 2019 года
   Операция:
   308 – ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ НА НОВОГО ВЛАСНИКА ЗА ДОГ. КУПIВЛI-ПРОДАЖУ (СГ)
   Сервисный Центр:
   ТСЦ 1245, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ,М. НІКОПОЛЬ, ВУЛ. ДОВГАЛІВСЬКА, 10А
   Марка – Модель:
   ВАЗ 21061
   Год выпуска:
   1984
   Цвет:
   ЧЕРВОНИЙ
   Тип ТС:
   ЛЕГКОВИЙ
   Кузов:
   СЕДАН-B
   Топливо:
   БЕНЗИН АБО ГАЗ
   Объем двигателя:
   1500 см³
   Вес без/с нагрузкой:
   1085 кг / 1445 кг
   Адрес регистрации:
   ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО МАРГАНЕЦЬ
   Собственник:
   ФІЗИЧНА ОСОБА

 64. Avatar
  Alla Nikitenko

  Можно проверить авто по номеру 61037ВІ

 65. Avatar
  Александр Одинцов

  Подскажите пожалуйста по Машине АА4682СТ , За рание большое спасибо

 66. Avatar
  Владимир Трубачёв

  Перевірте будь ласка ах7932во

 67. Avatar
  Артур Дубчак

  Можно проверить ва6645ас

 68. Avatar
  максим федоров

  Можно проверить АI 0481ЕА

 69. Avatar
  Sergey Leonov

  Прошу перевірити АЕ0290АЕ

 70. Avatar
  Вадим Зарічанський

  Перевірити 62577ВО

 71. Avatar
  Олег Сапронов

  се3913АС

 72. Avatar
  Витьок Бабич

  Ауди 80 620-90РЕ

 73. Avatar
  Вова Рябов

  620-90РЕ

 74. Avatar
  Rrchumakrr Chumak

  так и не понял как на этой странице сделать проверку авто,куда вписывать номер авто?

 75. Avatar
  Наталья Вакал

  проверить Авто Рено премиум 420 номер АР 5994СН

 76. Avatar
  Наташа Оксем

  Узнать об авто гос номеру АЕ2524АА

 77. Avatar
  Igor Klimchyk

  проверить автомобиль

 78. Avatar
  Олександр Салов

  СН 1849 АЕ

 79. Avatar
  Александр Масур

  Подскажите пожалуйста по машинке АХ0601СМ!

 80. Avatar
  Sergei Logoida

  Узнать про авто по номеру АО1726АТ

 81. Avatar
  Валерий Арабаджи

  АЕ8968АР

 82. Avatar
  Сергей Гапочка

  Узнать владельца по номеру автомобиля ВАЗ 2104 гос.номерA6231XI

 83. Avatar
  Дмитрий Захарченко

  добрый день, скажите как узнать ФИО владельца и номер телефона по госномеру ТС АХ3272НЕ, девушка уехала с места ДТП.

 84. Avatar
  Света Тк

  АЕ4115ік

 85. Avatar
  Роман Адамчук

  Здравствуйте, можно ли проверить авто по номеру ВН 3148 СІ и связаться с владельцем? Надо для переоформления авто.

 86. Avatar
  Александр Николаевич

  Добрий день! нужно связаться с владельцем АА9302МВ. в авто забыли сумку с ноутбуком

 87. Avatar
  Маринка Кузнецова

  04413СВ можно узать данные?

 88. Avatar
  Анатолий Михайленко

  АА5748ХА,проверитьна арест,спасибо.

 89. Avatar
  Наталія Довженко

  добрий день! прошу Вас перевірити авто АА 6649 НН volkswagen polo

 90. Avatar
  Андрей Ткаченко

  АА5686ОС Интнрнсуют данные.
  Спасибо.

 91. Avatar
  Галина Банина

  ВН 9035 ІК

 92. Avatar
  Taras Batig

  ВС2413СВ

 93. Avatar
  Игорь Криворотый

  информация по гос номер: 717-08КК

 94. Avatar
  Олександр Шевчук

  Во 5707 аі. 518 61 ті

 95. Avatar
  Александр Панфилов

  Добрый день! Можно проверить машину на наличие штрафов, арестов, двойников, угонов ВС2986ВК

 96. Avatar
  Анна Миланова

  Здраствуйте.Можно проверить машину на наличие штрафов АР7263ЕІ

 97. Avatar
  Сергей Баутин

  Можно проверить на наличие штрафов арестован угонов .

  • Avatar
   Сергей Баутин

   Можно проверить авто СН5942НХ. На аресты двойники штрафы угон. количество владельцев.можноли покупать такое авто по тех.паспорту.

 98. Avatar
  Вадим Зализняк

  Можно узнать о наличии штрафов на авто , АА4268НВ

 99. Avatar
  Аня Розум

  193-30кк

 100. Avatar
  Гнесь Олександр

  Можна узнать кто владелец и наличие штрафов 481-92ЕВ

 101. Avatar
  Андрей Науменко

  Y7WJL7152B0009532

 102. Avatar
  Нестор Махно

  АН9111ЕI

 103. Avatar
  Александр Турбасев

  АЕ5522ЕС

 104. Avatar
  Аліна Ковальська

  ВМ3164АС

 105. Avatar
  Андрей Леонидович Бандуровский

  ВО4421ВН проверка авто на двойника

 106. Avatar
  Вова Самсонов

  Са-6192ас интересуют аварии

 107. Avatar
  Иван Карайнаки

  AT7022ВК

 108. Avatar
  Александр

  Добрый вечер интересует информация по транспортному средству с гос номером BI7825AM

 109. Avatar
  Michel Ai

  СВ5667АВ

 110. Avatar
  Максим

  646-01ОК на наличие штрафов

 111. Avatar
  Владік Мартинюк

  CE1052AA. На штрафи! Дякую

 112. Avatar
  Дмитрий

  АН 1015 АО можно узнать Фамилию владельца настоящего

 113. Avatar
  Игорь

  BI8547AX была в угоне, штрафи в кредите до сех пор или нет

 114. Avatar
  виктор

  AE5333HA. на арест и штрафы

 115. Avatar
  Артем

  АН6841АЕ на арест и штрафы

 116. Avatar
  Петро

  Се2090ар де диве власник ???

 117. Avatar
  Артем

  Здравствуйте, можно проверить АН6841АЕ на наличие штрафов и арестов? Спасибо

 118. Avatar
  Алексей Ляховец

  ВВ 6817 АВ на запрет регистрации.

 119. Avatar
  Андрей

  АЕ4425СВ на дтп

 120. Avatar
  миша

  АО8022ВС

 121. Avatar
  Серега

  Можно ли проверить автомобиль АЕ5592АІ на предмет залога в банке или дтп

 122. Avatar
  Сергей

  ВА3937ВО

 123. Avatar
  Денис Ямпольский

  На угон АЕ 2384 АЕ

 124. Avatar
  Пет Пас

  Номер авто 356-00кт вин код.y t164atj000085383

 125. Avatar
  Ленька Евланов

  Ю0089ха

 126. Avatar
  Владтслав Шевцов

  АЕ5459СВ

 127. Avatar
  Вячеслав Мельник

  АВ0770АМ

 128. Avatar
  Oleg Mulyk

  АМ0951ВТ

 129. Avatar
  Дмитрий Лисогор

  62252он

 130. Avatar
  Сергей Борейко

  АА3595ХН

 131. Avatar
  BIG BANG

  АЕ0290АЕ

 132. Avatar
  Александр Мельник

  ае3046еа

 133. Avatar
  Женя Кожухар

  аі5484ер

 134. Avatar
  Ксения Ветвицкая

  ва9617во

 135. Avatar
  Алексей Викторович

  СН0317АН

 136. Avatar
  Виктор Григорьев

  ам2771ат

 137. Avatar
  Василий Поповский

  АI4172АМ

 138. Avatar
  Александр Бабиченко

  АА9080АВ

 139. Avatar
  Руслан Поляков

  AE1149iP

 140. Avatar
  Александр Навотный

  50247ЕВ

 141. Avatar
  Юра Ерёмин

  AE0642EI

 142. Avatar
  Роман Понирко

  АХ7715НЕ

 143. Avatar
  Звёздный Лорд

  Ар6821ст

 144. Avatar
  Иван Волков

  Ах2110ех

 145. Avatar
  Денис Кос

  57613НЕ

 146. Avatar
  Микола Арсенич

  ВС2202АХ

 147. Avatar
  Ростислав Мирошниченко

  СА1694ВА

 148. Avatar
  сергей попович

  ВІ5748ВО

 149. Avatar
  Валерий Уваров

  ФФ8292ВО

 150. Avatar
  Андрей Игоревич

  АН9251КЕ

 151. Avatar
  Вячеслав Присяжний

  00844ВТ

 152. Avatar
  Тёма Куш

  АХ0102АС

 153. Avatar
  Наташа Мельник

  АТ8769СЕ

 154. Avatar
  Марина Деркач

  AЕ9594СР

 155. Avatar
  Yuriy Khomych

  АМ4967СМ

 156. Avatar
  Гриша Собель

  как пробить авто

 157. Avatar
  Павел Коновалов

  АР 3505 СВ

 158. Avatar
  саша владыкин

  Ae4047di

 159. Avatar
  Дмитрий Григорьев

  ВТ5546ВТ

 160. Avatar
  Марія Слободян

  02100кв

 161. Avatar
  Вадим Белинский

  ВН1992СМ

 162. Avatar
  Андрей Гевлич

  Вм1536ах

 163. Avatar
  Виктор Захарченко

  ВН1239ВК

 164. Avatar
  Volodymyr Toptunenko

  АН5489IC

 165. Avatar
  Зинаида Савран

  са 2710вк

 166. Avatar
  Mr. Lemon

  В googleplay есть приложение называется: Авто номера Украина. Через него можно сделать полную проверку авто

 167. Avatar
  Андрей Ткаченко

  ВН2186НС

 168. Avatar
  Женя Гаращенко

  АЕ0856ЕО

 169. Avatar
  Жека Пашалы

  ВН9657АМ

 170. Avatar
  Vladimir Romashov

  ВМ5229ВЕ

 171. Avatar
  Валентин Титов

  TMBS21U718457231

 172. Avatar
  Валентин Титов

  Вl 31 82 АЕ

 173. Avatar
  Dmitrii Volik

  CB3240AI

 174. Avatar
  Евгений Зинчук

  АВ 2528 ВЕ

 175. Avatar
  Елена Цой

  Как проверить номер?

 176. Avatar
  Олександр Шандалюк

  В телеграме легко можно проверить

 177. Avatar
  Виктор Виктор

  Можно пробить госномер в Телеграме. Гораздо проще

 178. Avatar
  Dmitriy Viktorov

  как проверить вин код WOLOJBF35W7089664