Як замовити евакуатор? Послуга евакуації автомобіля від дорожнього асистансу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4 голоси, середній: 4,00 з 5.
эвакуатор
Послуги дорожньої допомоги пов’язані не лише з технічним обслуговуванням автомобіля, а й з його транспортуванням до місця проведення ремонтних робіт. Послуги евакуатора потрібні при пошкодженні транспортного засобу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди або у разі неможливості усунути неполадки на місці.

У статті викладено основні відомості про те, як викликати евакуатор, що входить до послуги евакуації транспортного засобу, яка вартість та як спростити процедуру виклику з карткою дорожнього асистансу.

Викликати евакуатор: як це зробити, куди звертатися?

Послуга евакуатора потрібна у випадках, коли технічна несправність автомобіля не дозволяє “своїм ходом” дістатися автосервісу.

Допомога на дорозі 24/7: КЛІКАЙ Викликати

Транспортування за допомогою евакуатора також потрібне, якщо автомобіль пошкоджено внаслідок ДТП, падіння на нього дерев, інших предметів, а також внаслідок дій третіх осіб.

Перелік ситуацій, у яких потрібно евакуатор, може бути досить широким. З огляду на це, вибирати організацію технічної підтримки випливає з тих, які пропонують максимальний спектр послуг.

Компанії-провайдери дорожнього асистансу включають послуги евакуатора як до базового переліку, так і до розширеної програми обслуговування.

Власники карток CarPro Standart можуть розраховувати на допомогу евакуатора з покриттям витрат на суму 2 тис. грн. Для власників картки Basic послуга доступна одноразово і лише у разі евакуації з місця ДТП. Якщо потрібна евакуація з місця поломки, компанія займається лише організаційними процедурами під час евакуації авто.

Вибір сервісного покриття тієї чи іншої карти дорожнього асистансу здійснюється клієнтом на власний розсуд із запропонованих комплексних програм. Зрозуміло, вартість таких карток буде різною.

Як замовити евакуатор у спеціалізованій компанії?

У разі потреби послуг евакуатора, автомобілісти, які мають картою дорожнього асистансу, змушені шукати самостійно компанії, які надають послуги евакуації. Це можуть бути вузькопрофільні компанії або компанії комплексних технічних послуг. Власники карт асистансу позбавлені необхідності шукати в Інтернеті відповідну сервісну службу.

Деякі компанії зважають на дальність транспортування, зменшуючи вартість на суму виклику. Крім цього, тарифікація послуги евакуації залежить від типу авто: для легкових автомобілів вона нижча, для вантажних – вища.

Тарифікація послуг евакуатора може відрізнятися як по регіонах, так і віддаленості від компанії технічної підтримки. Точну інформацію викладено на офіційних сайтах компаній-постачальників послуг.

заказать эвакуатор в Киеве недорого

Евакуація автомобіля: види послуги

Вище згадувалося склад вартості послуги. Відповідно до цього, можна судити і про те, з яких операцій складається послуга евакуації автомобіля:

 • Замовлення евакуатора
 • Подання
 • Навантаження транспортного засобу
 • Розвантаження
 • Транспортування до місця ремонту/стоянки

Замовити послугу можна як для легкового автомобіля. Так і для вантажних автомобілів. Поряд із звичайним евакуатором існує можливість замовлення крана-маніпулятора, який підніме та встановить пошкоджений автомобіль на платформу евакуатора.

Замовити евакуатор у більшості компаній технічного сервісу можна цілодобово, щодня та без вихідних. Якщо виїзд потрібен на відстань, компанії здійснюють евакуацію за допомогою партнерської мережі. Все це може добре працювати у спеціалізованих провайдерів послуг евакуації, але якщо виникає потреба в інших технічних послугах (підвезення палива, запчастин, колеса або заряджання акумулятора), водій змушений шукати іншу компанію.

Подібних труднощів немає у власників карт дорожнього асистансу, оскільки обслуговування здійснюється з наданням всього комплексу послуг, передбачених програмою техпідтримки.

Переваги карт дорожнього асистансу

 • Власника карти позбавлено необхідності шукати для кожної послуги окремого виконавця. Комплекс послуг (базовий або преміальний) здійснюється на першу вимогу клієнта
 • Власник картки гарантовано отримає замовлену послугу
 • Якість виконання послуг дорожньої підтримки – найвища
 • Оперативність – послуга надається у максимально стислий термін
 • Доступність – цілодобова робота служб асистансу забезпечить вирішення дорожніх проблем навіть у нічний час та у негоду
 • Покриття послуги дорожнього асистансу – територія України. А в деяких програмах – країни Євросоюзу
 • Ефективність – вартість коштів, витрачених для придбання карти дорожнього асистансу, з лишком компенсується широким спектром послуг.

Замовити евакуатор із карткою Premium від British auto club можна як у випадку дорожньо-транспортної пригоди, так і за технічної несправності авто. Карта Premium – це повний спектр допомоги на дорозі з безлімітним використанням. Заплативши за програму дорожнього асистансу, клієнт значно економить, оскільки в перерахунку на одиничну послугу, це виявляється набагато вигіднішим за обслуговування у вузькопрофільних сервісних компаніях.

Цілодобово: Допомога на дорозі в один клік

Підсумовуючи сказане, слід підкреслити, що компанії-провайдери дорожнього асистансу знаходяться на підйомі, оскільки пропоновані ними послуги користуються зростаючим попитом у автомобілістів. Характерна особливість сучасного водія полягає не тільки в його високій дисциплінованості, а й у турботі про технічний стан свого транспортного засобу, а також наявність зручних та якісних рішень проблем, що виникають у дорозі.

Коментарі