Інформація про ВіДі-Страхування

 • Працює
 • Заснована: 24 Вересня 2007 г.
 • ЕДРПОУ: 35429675
 • Свідоцтво: А01 647860
 • 08131, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 56
 • 044 503 35 55
 • info.insurance@vidi.ua
 • insurance.vidi.ua

Відділення Віді-Страхування

Київ:
1. вул. Велика Кільцева, 56-62, с. Софіївська Борщагівка, Київо-Святошинський р-н, Київская обл.
2. Вулл. Київська, 49-57, с. Чубинське, Бориспільський р-н, Київська обл.
Одеса:

м. Одеса, вул. Балковська, 22 А

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – страхова компанія, що динамічно розвивається і успішно працює на українському ринку автомобільного страхування більше 10 років. Спеціалізується на автострахування.

Входить до ТОП-15 страхових компаній України за розміром страхових платежів.
Є членом Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

Про компанію Віді-Страхування

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить до складу потужної автомобільної групи VIDI – провідного роздрібного автомобільного оператора України з власною мережею дилерських центів у Києві та Одесі. Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» є страховим партнером офіційних дилерів преміальних та масових автомобільних брендів: Land Rover, Range Rover, Lexus, Jaguar, Infiniti, Toyota, Volvo, Honda, Acura, Mazda, Subaru, Suzuki, Nissan, Peugeot, Ford, Citroеn, Yamaha.

За даними рейтингу страхових компаній Insurance TOP* за 2019 р., СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» за обсягом страхових платежів посідає 10-те місце на ринку КАСКО в списку найбільших страхових компаній України та 4-е місце у Києві та Київській обл.

Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» спеціалізується на професійному страхуванні автомобілів. Партнерство з офіційними станціями техобслуговування дозволяє нашим клієнтам скористатися основною перевагою страховки КАСКО від СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – здійснення відновлювального ремонту застрахованих автомобілів за гарантійним листом після ухвалення рішення про виплату, не очікуючи перерахування грошей на розрахунковий рахунок СТО. Досвід та вузька спеціалізація на автострахування дозволяють СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» створювати принципово нові можливості та продукти для захисту майнових прав автомобілістів.

У своїй діяльності СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» орієнтується на європейські моделі страхового бізнесу, розробляє та впроваджує інноваційні продукти, тісно співпрацює з банківськими та фінансовими організаціями.

Страхові послуги СК ВІДІ-Страхування

Компанія має 11 державних ліцензій, на основі яких пропонує широкий спектр страхових продуктів:

 • страхування автомобілів (КАСКО);
 • страхування від нещасних випадків;
 • страхування комерційної та приватної власності;
 • страхування відповідальності юридичних та фізичних осіб.

Діяльність СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» регулюється Нацкомфінпослуг та знаходиться у правовому полі чинного законодавства України.

Переваги страхової компанії «ВіДі-Страхування»

СТАБІЛЬНІСТЬ: 13 років на ринку страхування автомобілів, що входить до складу групи VIDI.
Зручний сервіс: страхування, врегулювання та ремонт автомобіля відбувається на території Віді АвтоСіті.
ВЕЛИКИЙ ВИБІР СТРАХОВИХ ПРОГРАМ: постійне оновлення страхових продуктів та програм, дозволяють максимально їх адаптувати до вимог ринку, які враховують індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Помірні тарифи: наявність онлайн калькулятора КАСКО дозволяє заощадити час при підборі кращої послуги на ринку, не переплачувати на страховій премії КАСКО і вибрати вигідні умови оплати страхових премій.
ДОСТУПНІСТЬ: офлайн обслуговування та консультації клієнтів 7 днів на тиждень, доставка страхового полісу, система моніторингу якості обслуговування клієнтів, активний зворотний зв’язок із клієнтами через сайт компанії.
ДОВІРА КЛІЄНТІВ: СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» несе повну фінансову відповідальність за своїми зобов’язаннями перед клієнтами. Надійність страхового захисту гарантується перестрахуванням ризиків іноземних страховиків.
ЛОЯЛЬНІСТЬ: діють знижки та акції для клієнтів VIDI Груп, індивідуальний підхід до клієнта під час пролонгації договору страхування КАСКО

Переваги КАСКО від Віді-Страхування

 • Територія дії договору – Україна, Європа та країни СНД.
 • Максимальне покриття: викрадення, ДТП, протиправні дії третіх осіб, падіння дерев, стихійне лихо, пожежа, вибух, напад тварин тощо. Ремонт автомобіля на офіційних СТО.
 • 0% франшизи за тотального пошкодження автомобіля.
 • Принцип “нове за старе” – страхове відшкодування виплачується без урахування зносу деталей автомобіля.
 • Виплачуємо до 10% страхової суми без довідки Національної поліції.
 • Компенсуємо пошкоджене скло та фари без зайвих папірців.
 • Реєструємо до 5 водіїв на кожне авто.
 • Даємо знижку 10% досвідченим водіям.
 • Не відмовляємо у виплатах навіть за грубого порушення ПДР.
 • 24/7/365 – цілодобова служба підтримки на території України, виїзд аварійного комісара на місце страхового випадку, що визначає причину, характер та розмір страхових збитків.
 • Можливість дистанційного врегулювання страхових подій.
 • Дізнатися про стан страхової виплати дуже просто: на сайті та отримуючи смс.

Оформлення та оплата страховки у СК ВИДИ-СТРАХУВАННЯ

На офіційному сайті http://insurance.vidi.ua клієнт може вибрати необхідний страховий продукт та розрахувати вартість КАСКО онлайн або оформити онлайн-заявку, або замовити консультацію спеціаліста зі страхування.

Зв’язатися з представником компанії для отримання консультації щодо КАСКО та інших страхових продуктів, а також оформлення полісу страхування можна за телефоном: +38 044 503 3555. Після цього клієнту необхідно відвідати офіс компанії для укладання договору страхування КАСКО.

Клієнтоорієнтованість

Страхова компанія «ВіДі-Страхування» давно виборола високу довіру своїх клієнтів:

 • 98% клієнтів задоволені обслуговуванням.
 • 9 із 10 клієнтів рекомендують «ВіДі-Страхування» друзям та знайомим.
 • Система моніторингу обслуговування клієнтів, активний зворотний зв’язок через сайт та меседжери та професіоналізм співробітників дозволяють максимально адаптувати страхову програму до вимог та індивідуальних особливостей клієнта.

Приєднавшись до нашої спільноти у Facebook, ви першими дізнаєтеся про акції, корисні поради для автовласників, життя СК «ВіДі-Страхування», а також отримаєте консультацію від наших страхових фахівців.
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів та партнерів!

Відгуки про ВіДі-Страхування

 1. Avatar
  Aleksandr Pylaiev

  Ни при каких обстоятельствах – не советую, если не хотите остаться с разбитой машиной и без выплаты!!! Отказали в выплате по надуманной причине! Готовим иск в суд! Навязали мне эту страховую при покупке авто в кредит, т.к. это часть группы Види. Мой юрист написал им претензию, ответили мы “клиентоориентированная компания” и снова отказ!Им реально пофиг, т.к. все равно при покупке новых авто , они все равно новых клиентов получат. Теперь не только не буду у них страховаться, покупать авто тоже никогда не буду.

 2. Avatar
  Сергій

  Страхова компанія не виконала умови договору та на даний момент не виконує рішення суду!

  • Avatar
   ТДВ “СК “ВіДі-Страхування”

   Шановний Сергію.

   В першу чергу хочемо Вас запевнити у тому, що наша страхова компанія є клієнтоорінтованою і ми високо цінуємо кожного клієнта.
   Для надання повної та достовірної відповіді на залишений Вами відгук, будемо вдячні, якщо Ви надасте більш детальну інформацію нашому фахівцю з управління взаємовідносинами з клієнтами – Головіній Інні, в зручній для Вас формі.
   Координати для зв’язку:
   • електронна адреса: inna.holovina@vidigroup.com
   • контактний номер телефону: (044)503-35-55, вн. 1297.

 3. Avatar
  Николай

  неплохая страховая, без лишних заморочек, помогают
  самое главное выплатили в срок

  • Avatar
   ТДВ “СК “ВіДі-Страхування”

   Уважаемый Николай.
   Благодарим Вас за положительный отзыв. В своей работе мы стремимся только к лучшему.