Європейські страховики та одна компанія зі США покривають ризики корінного населення Аляски та Юкона

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Неурядова організація Gwich’in Steering Committee підготувала звіт, у якому представила участь найбільших страхових компаній у захисті корінного населення Аляски та Юкона від видобутку нафти та газу на прибережній рівнині Арктичного національного заповідника.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що 20 страхових компаній досягли високого прогресу у захисті заповідних територій від розробки чи видобутку нафти та газу. Серед них – Allianz, AXA, Aviva, Munich Re, Generali, Swiss Re, Zurich Insurance та інші відомі страховики.

Автори звіту окремо виділили Chubb, яка стала першою страховою компанією із США, яка проводить чітку політику захисту арктичного заповідника. Загалом кількість компаній із політикою захисту зросла більш ніж утричі з того часу, як GSC опублікував свою початкову оціночну картку в серпні 2021 року.

Декілька компаній досягли певного прогресу, але не мають чіткої політики щодо захисту Арктичного заповідника, включаючи AIG і Travelers. Серед семи останніх компаній (всі вони є американськими страховиками) American Financial Group, CNA, Liberty Mutual, Markel, RLI та WR Berkley не відповіли на звернення GSC, а The Hartford відхилила прохання про зустріч із GSC та жодних публічних заяв щодо Арктичного заповідника» , – йдеться у звіті.

Коментарі