Ageas завершила продаж кількох підрозділів зі страхування життя у Франції

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Одна з провідних страхових компаній Бельгії Ageas повідомила про закриття угоди з продажу підрозділу страхування життя та пенсійного страхування у Франції компанії La Mutuelle Epargne Retraite Prévoyance Carac (Carac).

Згідно з прес-релізом Ageas, французька компанія Ageas Life and Pension складається з компаній Ageas France, Ageas Retraite, Ageas Patrimoine та Sicavonline. «Ця операція збільшить ліквідність Групи приблизно на 185 млн євро і позитивно вплине на коефіцієнт платоспроможності», – заявили в Ageas.

У прес-релізі Ageas вказується на відповідність майбутньої угоди стратегічній програмі Ageas щодо оптимізації свого європейського портфеля та концентрації зусиль на своїх основних ринках у регіоні.

На сьогоднішній день Ageas здійснює діяльність у Бельгії, Великій Британії, Франції, Португалії, Туреччині, Китаї, Малайзії, Індії, Таїланді, В’єтнамі, Лаосі, Камбоджі, Сінгапурі та на Філіппінах.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що переговори про продаж підрозділу Ageas велися ще з березня 2023 року. Ageas ініціювала ексклюзивні переговори щодо ліквідації підрозділу страхування життя, пенсійного накопичувального страхування у Франції.

Коментарі