Allianz Global Investors купує акції компанії пенсійного страхування з Китаю

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Інвестиційний підрозділ страхової групи Allianz – Allianz Global Investors (AGI) – оголосив про покупку міноритарного пакету акцій китайського фахівця у секторі пенсійного страхування.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з повідомлення Reuters відомо, що AGI придбала 2% акцій китайської Guomin Pension, що зробило її першою іноземною компанією, яка інвестувала в гіганта пенсійного страхування.

Guomin Pension & Insurance Company є компанією, яка розвиває пенсійне страхування та включена до китайської системи соціального забезпечення. Згідно з Reuters, Guomin Pension, яка заснована в 2022 році, є спільною ініціативою деяких найбільших банків і страхових компаній Китаю з розвитку приватного пенсійного ринку.

Сума угоди становитиме 228 млн юанів ($31 млн).

Нагадаємо, у квітні 2024 року Allianz Global Investors отримав дозвіл від китайського регулятора на роботу як керуючий активами державних фондів (FMC), який на 100% має іноземний капітал на території материкового Китаю.

Дозвіл, виданий Комісією з регулювання цінних паперів Китаю (CSRC), підкреслює відданість AllianzGI ринку материкового Китаю та відкриття доступу місцевим інвесторам до глобального інвестиційного досвіду.

Коментарі