Allianz Group змінює інвестиційну стратегію на користь звичайних облігацій

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Інвестиційна діяльність страхової групи з Німеччини Allianz буде переорієнтована з альтернативних на звичайні облігації. Причиною цього стали невдачі, пов’язані з фондами інвестиційного підрозділу Allianz у США.

Нагадаємо, інвестиційний підрозділ Allianz Global Investors та структуровані альфа-фонди Allianz у США з активами під управлінням на суму 13 млрд євро проводили ризиковані операції, що відбилося на низці американських пенсійних фондів. За цими діями були скарги клієнтів, судовий позов Мін’юсту США, а фінансовий регулятор Німеччини BaFin почав розслідування про причетність топ-менеджерів страхової групи Allianz до операцій, пов’язаних з її інвестиційними підрозділами.

Як повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування з посиланням на інформацію Reuters, «новий підхід німецької компанії з’явився на тлі кардинальних змін в інвестиційному середовищі, коли центральні банки підвищили відсоткові ставки, щоб придушити нестримну інфляцію, що призвело до підвищення прибутковості основних активів».

Джерела Reuters також повідомили, що перерозподіл інвестицій буде поступовим і не призведе до розпродажу, а нові кошти в основному спрямовуватимуться у фіксований дохід, а не в альтернативні інвестиції.

Коментарі