Allianz не залишає спроб відшкодувати збитки через ризик переривання бізнесу через пандемію

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Судовий розгляд про відповідальність Allianz та перестрахування ризику переривання бізнесу (BI) через пандемію Covid та пов’язані з нею карантинні обмеження переноситься на середину 2024 року.

Раніше повідомлялося, що арбітражний розгляд Allianz проти низки перестраховиків, включаючи Лондонський Lloyd’s, відбудеться наприкінці цього року.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що сума перестрахувального покриття, щодо якого ведуться судові суперечки, становить 1,6 млрд євро та охоплює країни Західної Європи та Австралії.

Як повідомляє профільне видання The Insurer, суперечки зосереджені навколо інтерпретації Allianz своїх договорів перестрахування. «Припускається, що страховий важкоатлет спочатку прийняв широку інтерпретацію таких питань, як географічне положення, положення про години роботи та непередбачені збитки. Також мається на увазі, що всі втрати агрегуються у 2020 році, стверджуючи, що пандемія та будь-які наступні втрати можуть бути пов’язані із блокуваннями того року», – йдеться у публікації.

Нагадаємо, страхові збитки Allianz у 2020 році за ризиком пандемії становили 1,3 млрд євро.

Коментарі