AM Best покращило прогнозні оцінки для перестраховика з Індії GIC Re

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство AM Best покращило прогноз кредитного рейтингу General Insurance Corporation of India (GIC Re) до позитивного. Раніше цей прогноз був на рівні «стабільний».

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт AM Best, покращено прогнози рейтингу фінансової стійкості та довгострокового кредитного рейтингу емітента. AM Best також підтвердило рейтинг фінансової стійкості B++ та надала перестраховику GIC Re рейтинг за національною шкалою Індії (NSR) aaa.IN (винятковий).

Результати рейтингової оцінки відображають стійкість балансу GIC Re та високі операційні показники, сприятливий бізнес-профіль та належне управління ризиками. Крім того, рейтинги враховують «нейтральний вплив володіння компанією урядом Індії».

Раніше повідомлялося, що державна перестрахувальна компанія Індії General Insurance Corporation знизила чистий прибуток на 8,3% до $280 млн. Скорочення чистого прибутку відбулося внаслідок збитків від андеррайтингу, який порівняно з минулим роком збільшився на 78,6%. При цьому преміальний дохід GIC Re збільшився на 2,9% у річному обчисленні.

Коментарі