Американський страховик AIG назвав непередбачувані ризики головною проблемою галузі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Протягом 10 років основною проблемою глобальної економіки стали непередбачувані ризики, включаючи пандемію, війну та зміну клімату. Таку заяву зробив голова AIG, найбільшої страхової групи США Пітер Заффіно в інтерв’ю Bloomberg.

«За дев’ять місяців цього року ми отримали повідомлення про 100 стихійних бід. Такого просто не траплялося у минулому», – сказав він.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомив, що страхові компанії зі США – AIG та Farmers Group – відмовляються надавати покриття майнових ризиків, пов’язаних із кліматом та катастрофами.

Це сталося через зростаючі претензії та складнощі з отриманням перестрахувального захисту для околиць, зміни заходу сонця, ураганів, торнадо, повеней та лісових пожеж. Страхова група AIG планує скоротити страхове покриття для домоволодінь у сотнях населених пунктів, включаючи штати Нью-Йорк, Делавер, Флориду, Монтану, Колорадо, Айдахо та Вайомінг.

За словами регулятора Заффіно, муніципалітет досяг «значного прогресу» в тому, щоб допомогти страховикам повернутися на ринок.

«Існує так багато різних компонентів, які включають в ціноутворення домовласників у регіонах значне підвищення ризику, таких як лісові пожежі, урагани, землетруси, і вони дозволяють включити до ціноутворення кілька різних категорій, таких як перестрахування», – сказав Заффіно.

Коментарі