Аналітики оцінили вплив справедливого ціноутворення на прибутковість страховиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Нові регуляторні правила британського фінансового регулятора FCA, спрямовані на вищі стандарти захисту прав споживачів фінансових послуг, можуть чинити тиск на прибутковість сектора страхування життя. Про це йдеться в аналітичному звіті міжнародної рейтингової агенції Fitch Ratings.

Fitch Ratings зазначає, що регуляторні вимоги щодо встановлення справедливої ціни на продукти страхування життя та перегляду страховиками політики ціноутворення у секторі можуть призвести до зниження зборів.

«Проте необхідність збалансувати справедливу вартість із прибутковістю може підштовхнути страховиків до прискорення ініціатив щодо зниження витрат, зусиль з цифровізації та інновацій», – йдеться у звіті Fitch Ratings.

Нові правила FCA набули чинності 31 липня 2023 року.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що FCA рекомендувало страховим компаніям переглянути умови чинних договорів, виключивши з них надмірні надбудови. FCA також рекомендує надати чітку інформацію споживачам про додаткові витрати на преміальне фінансування, при необхідності переглянути потреби клієнта, намагатися уникнути скасування покриття.

Коментарі