Авіакомпанія Lufthansa готується до продажу свого страхового та брокерського підрозділу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Найбільша в Німеччині авіакомпанія Lufthansa має намір продати свій страховий брокерський підрозділ Albatros та страховий бізнес Delvag. Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо із повідомлення Bloomberg.

Посилаючись на джерела, знайомі з ситуацій, Bloomberg повідомив, що авіаперевізник веде підготовчу роботу з консультантами, щоб знайти покупця для своїх непрофільних підприємств. Очікується, що отримані від продажу кошти будуть використані для зміцнення та оптимізації бізнесу компанії, який буде консолідований на європейському ринку.

В даний час Lufthansa знаходиться у процесі продажу міноритарної частки у своєму підрозділі з технічного обслуговування, а також планує купівлю частки в італійській ITA Airways.

«Delvag є внутрішньою страховою компанією Lufthansa, яка пропонує страхування авіавантажів, морських вантажних та транспортних перевезень. Albatros є частиною підрозділу і виступає як страховий брокер для авіакомпаній, які бажають застрахувати свій парк літаків», – повідомляє Bloomberg.

Коментарі