Австралійська Suncorp отримала довгоочікуваний дозвіл на продаж банківського підрозділу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Після дворічного періоду невизначеності страхова група Австралії Suncorp зможе продати свій банківський бізнес групі ANZ. Вартість операції становитиме 4,9 млрд австралійських доларів ($3,2 млрд).

Інтернет ресурсу УкрСтрахування стало відомо, що державні регулятори Австралії погодили продаж ANZ Group банківського підрозділу Suncorp.

«Після цього тривалого і ретельного процесу я дійшов висновку, що забороняти цю транзакцію буде не в національних інтересах», – заявив Джим Чалмерс, голова регуляторного органу Австралії. За його словами, умови угоди забороняють ANZ закривати регіональні відділення банку Suncorp та скорочувати робочі місця по всій Австралії протягом трьох років.

«Продаж допоможе Suncorp зосередитися на своєму страховому бізнесі в той час, коли сектор стикається з низкою специфічних проблем, включаючи доступність та фінансову доступність», – сказав Чалмерс.

Нагадаємо, вперше про угоду було заявлено два роки тому, але було заблоковано австралійським антимонопольним регулятором на тій підставі, що вона обмежить конкуренцію у банківському секторі. Однак у лютому цього року Австралійський трибунал із конкуренції схвалив угоду після того, як дві компанії подали апеляцію на це рішення.

Коментарі