Автоцивілка від «Експрес Страхування»: збільшуємо виплати та скорочуємо термін отримання відшкодування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1 голос, середній: 5,00 з 5.
СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, активно працює над забезпеченням високої якості сервісу в страхуванні відповідальності автовласників.

За даними внутрішнього аудиту строків врегулювання страхових подій з ОСЦПВ за листопад 2023 року, Компанія скоротила середній термін виплат у 2,5 рази порівняно з листопадом 2022 року – до 30,9 днів. При цьому загальна сума виплат страхового відшкодування за цей період зросла у 2,4 рази, і склала 3,6 млн грн.

Загалом за 11 місяців цього року СК «Експрес Страхування» врегулювала 865 страхових справ з ОСЦПВ та виплатила клієнтам понад 28,7 млн грн. При цьому 91% страхових подій було врегульовано у строк до 60 днів при встановлених законом 90 днів.

На строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають 3 основні чинники:

  • визначення винуватця – не завжди водії можуть дійти згоди щодо цього питання самостійно і є потреба з’ясовувати обставини компетентними органами;
  • наявність документів – вчасне оформлення заяви про подію прискорить термін її врегулювання;
  • висновок незалежного експерта – на жаль через війну в Україні кількість незалежних експертів в регіонах України суттєво скоротилась, а до тих що залишились існує запис і це збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Коментарі