Автоцивілка від «Експрес Страхування»: збільшуємо виплати та скорочуємо термін отримання відшкодування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї компаній УкрАВТО, активно працює над збільшенням продажів полісів ОСЦПВ та забезпеченням високої якості сервісу в цьому популярному сегменті.

Так, за даними останніх двох років, компанія суттєво збільшила виплати з ОСЦПВ та скоротила строки виплат.

За 8 місяців 2023 року середній термін від дати заяви до виплати відшкодування скоротився на 20 днів у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року і склав 42 дні (торік цей період становив 62 дні).

У серпні 2023 року цей показник став ще краще – 33 дні.

Загалом за 8 місяців цього року компанія врегулювала 555 справ та виплатила клієнтам понад 18 млн грн з ОСЦПВ.

Зокрема в серпні 2023 року виплати склали 2,7 млн грн, що майже у 1,5 раза (на 44%) більше ніж у серпні 2022 року.

Купуйте поліс ОСЦПВ у СК «Експрес Страхування» – довіряйте професіоналам!

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Коментарі