Автострахування Німеччини очікує на збитковий рік: перестраховик E+S Rück

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Перестрахувальна компанія з Німеччини E+S Rück, дочірня компанія для Hannover Re, очікує подальшого підвищення цін та покращення умов при продовженні з 1 січня 2024 року в секторі перестрахування P&C.

Про це інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо з виступу генерального директора E+S Rück Міхаеля Пікеля на конференції перестраховиків у Баден-Бадені. За його словами, перестраховикам слід бути готовим до подальшого зростання витрат на претензії. З огляду на це перестрахувальні компанії повинні зберігати високий рівень перестрахування для клієнтів.

«Просуваючись вперед, ми продовжуватимемо підтримувати наших клієнтів як їхнього партнера в управлінні збитків, спричинених зміною клімату та ризиком природних катастроф – так само, як E+S Rück робила протягом 100 років», – сказав Пікель.

E+S Rück очікує, що страхування автомобілів у Німеччині – найбільший за обсягом напрям страхування майна та страхування від нещасних випадків – цього року буде збитковим.

«Різке збільшення вартості запасних частин та ремонту, а також більш висока частота претензій призводять до величезних збитків і залишаються серйозною перешкодою для прибутковості автостраховиків», – сказав Міхаель Пікель.

Коментарі