Азійські перестраховики уникають майнових ризиків, щоб скоротити витрати

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Через високу схильність до ризику природних катастроф перестрахувальні компанії P&C з Азіатсько-Тихоокеанського регіону вважають за краще переорієнтуватися на «немайнові напрямки бізнесу». Про це йдеться у звіті міжнародної рейтингової агенції AM Best.

Перестрахувальні компанії намагаються скоротити свої потенційні витрати у зв’язку з подіями, що почастішали, природного катастрофічного характеру, тому шукають альтернативні джерела премій у медичному перестрахуванні та інших спеціалізованих напрямках бізнесу.

Відповідно до AM Best, така стратегія має деякі перспективи, проте правильне управління та контроль каналів дистрибуції «буде ключем до досягнення успіху в андеррайтингу у довгостроковій перспективі».

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що перестраховики можуть виключати будь-які ризики зі своїх перестрахувальних полісів, але це не є вирішенням проблеми. На думку глави французького перестраховика SCOR, «рішення має бути чимось іншим, виняток має бути останнім засобом/…/ поки ви не встановите модель, щоб гарантувати, що страхування буде надано знову».

Коментарі