Банківська група Woori націлена на зміцнення небанківського бізнесу у Південній Кореї

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Найбільша банківська група Південної Кореї Woori Financial Group відмовилася від свого початкового плану купівлі страховика Lotte Insurance. Основною причиною рішення стали розбіжності щодо вартості покупки.

Як стало відомо інтернет ресурсу УркСтрахування, пропозиція Woori у розмірі 2 трлн ($1,45 млрд) не відповідає запиту головного акціонера страховика – інвестиційної компанії JKL Partners.

У заяві Woori говориться: «Ми розглядали можливість придбання акцій Lotte Insurance з метою зміцнення небанківського бізнесу групи, але вирішили не розглядати це придбання».

Представник Woori так прокоментував угоду: «Уся справа в ціні. Якою б привабливою не була будь-яка організація, про придбання не може бути й мови, якщо ціна невідповідна».

Замість цієї угоди Woori зосередиться на покупці страховиків життя Tongyang Life Insurance та ABL Life Insurance. «Ми розкриємо подробиці наших зусиль щодо придбання Tongyang Life та ABL Life через місяць або як тільки будуть остаточно опрацьовані деталі», – заявили у Woori.

Коментарі