Банківське страхування у Південно-Східній Азії має високий потенціал: опитування від Swiss Re

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітичний підрозділ швейцарської страхової групи Swiss Re Institute підготував звіт про банківське страхування на ринку Південно-Східної Азії. Для звіту використовувалися дані опитування, у якому взяли участь жителі Сінгапуру, В’єтнаму та Таїланду.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт Swiss Re Institute, учасники опитування при купівлі продуктів страхування життя та здоров’я віддають перевагу страховим агентам, а не банкам. Респонденти зазначили, що агенти краще знають пропоновані продукти та надають якісніші послуги, ніж представники банків.

Автори звіту наголошують, що, незважаючи на явну перевагу агентів перед банками, 81% респондентів опитування «задоволені» або «дуже задоволені» послугою, яку надають при купівлі страховки в банку.

Головним висновком звіту є те, що банківське страхування має досить великий потенціал у цьому регіоні, особливо це стосується продуктів накопичувального страхування, які аналогічні продуктам за депозитами та управлінням активами, які пропонують банки.

Коментарі