Бельгійська Ageas прозвітувала про результати за перше півріччя

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова компанія з Бельгії Ageas підбила підсумки за перше півріччя, повідомивши про чистий операційний результат у розмірі 599 млн. євро, що на 30% перевищує аналогічний показник минулого року.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з прес-релізу Ageas відомо, що чистий прибуток Групи склав 531 млн євро, сукупний дохід від страхування склав 9,3 млрд євро, що на 6% перевищує результат за перше півріччя 2022 року.

Виручка в секторі страхування життя зросла на 4% завдяки сильному попиту в країнах Азії. Виторг у секторі non-life склав 3,0 млрд євро, що на 11% перевищує результат минулого року.

У прес-релізі Ageas йдеться, що з метою подальшої диверсифікації та зміцнення дистриб’юторської мережі Групи в Азії було запущено нові агентські канали та цифрові платформи.

«Завдяки нашим високим показникам бізнесу та накопиченню операційного капіталу ми впевнені, що досягнемо чистого операційного результату у розмірі від 1,1 до 1,2 млрд євро у 2023 році». – Прокоментував Ханс Де Кайпер, генеральний директор Ageas.

Коментарі