Британська Aviva залишає спільне підприємство у Сінгапурі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Британська страхова компанія Aviva виходить із спільного підприємства Singlife, у якому її частка становила 25,9%. Решта належала іншим учасникам, у тому числі і японській Sumitomo Life.

Згідно з умовами угоди, частка Aviva переходить до Sumitomo Life в обмін на виплату 800 млн фунтів стерлінгів. Після завершення операції, яка очікується у четвертому кварталі 2023 року, частка Sumitomo Life збільшиться до 49,1%.

За словами генерального директора Aviva Аманди Бланк, отримані від продажу кошти будуть спрямовані на збільшення капіталу для реінвестування в інші напрямки бізнесу, а також передачі акціонерам.

«Угода ще більше спрощує бізнес і дає компанії дуже сильну позицію для подальшого розвитку її торгової діяльності у Великій Британії, Ірландії та Канаді», – прокоментувала Бланк.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що компанія Aviva оголосила про успішне завершення продажу своєї частки в сінгапурському підрозділі Aviva Singapore за 2,7 млрд сінгапурських доларів. Акції Aviva Singapore будуть передані Singapore Life, яка перейменована на Aviva Singlife Holdings.

Коментарі