Британська Direct Line наростила преміальний дохід завдяки моторному страхуванню

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Британська страхова компанія Direct Line Insurance Group повідомила про збільшення валового преміального доходу за третій квартал до 1,28 млрд фунтів стерлінгів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року приріст становив 58,9%.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Direct Line, преміальний дохід Групи з початку року склав 2,97 млрд фунтів стерлінгів, що на 27,4% вище за результат за 9 місяців минулого року.

«Зростання валових письмових премій та пов’язаних з ними комісій за поточні операції на 27,6% з початку року обумовлено підвищенням ставок премій у секторі Motor та початком партнерства з Motability», – йдеться у прес-релізі.

У Групі підтвердили згоду акціонерів на продаж свого брокерського страхового бізнесу компанії RSA Insurance, яка є дочірньою для Intact Financial Corporation, за 520 млн фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, Direct Line Insurance Group (Велика Британія) завершила перше півріччя зі збитком 78,3 млн. фунтів стерлінгів у порівнянні з прибутком 197 млн фунтів в аналогічному періоді минулого року.

Коментарі