Британська Phoenox Group виставляє на продаж нещодавно придбаний підрозділ Sun Life

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова група Phoenix Group вивчає варіанти продажу свого підрозділу Sun Life UK. Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо із заяви Phoenix Group, зробленої на офіційному веб-сайті Групи.

«Рада директорів Phoenix Group Holdings оголошує про свій намір вивчити можливість продажу свого бізнесу SunLife Limited/…/ Після стратегічного аналізу Група дійшла висновку, що цей бізнес більше не є ключовим для реалізації її бачення стати провідним бізнесом із пенсійних накопичень та доходів у Великій Британії. Тому Рада прийняла рішення розпочати процес продажу, отримавши низку первісних заяв про зацікавленість від третіх сторін», – йдеться у заяві.

У Групі також підкреслили, що поки що немає точної впевненості в тому, що угода відбудеться.

У квітні 2023 року канадський страховик життя Sun Life Financial повідомив про завершення продажу Sun Life UK у Phoenix Group, яка є найбільшим у Великій Британії довгостроковим ощадним та пенсійним бізнесом з більш ніж 12 млн клієнтів та активами у розмірі 260 млрд фунтів стерлінгів під управлінням.

Нагадаємо, за підсумками 2023 року британська страхова компанія Phoenix Group досягла сукупного виторгу в розмірі 2,02 млрд фунтів стерлінгів проти 1,5 млрд фунтів роком раніше. Страховик перевищив не лише показник за 2022 рік, а й прогнозну мету цього року в 1,8 млрд фунтів.

Коментарі