Британські страховики торгових кредитів відзначають сплеск кількості претензій

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Обсяг виплат за договорами торговельного страхування у Великій Британії збільшився на 23%, досягнувши максимальної позначки за перше півріччя 2018 року. Такі дані наводить Асоціація британських страховиків (ABI) у звіті про страхування торгових кредитів за перше півріччя 2023 року.

Згідно зі звітом, страховики торгових кредитів, що входять до ABI, отримали понад 9,6 тисячі вимог, що на 54% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума виплат за такими вимогами зросла на 23% до 101 млн. фунтів стерлінгів.

Основний обсяг претензій надійшов від підприємств зі сфери будівництва та торгівлі. За словами радника з питань страхування ABI Люсі Фрейзер, під час пандемії підприємства отримували державну підтримку, але після скасування пандемічних обмежень комерційне середовище зіткнулося з поновленням кредитного ризику та неплатежів.

«Це робить страхування торгових кредитів важливішим, ніж будь-коли, оскільки воно підтримує бізнес не лише для виживання, а й для зростання, що, у свою чергу, допомагає стимулювати економічне зростання. Страхування торгових кредитів забезпечує надійні фінансові рішення, що ґрунтуються на кредитоспроможності постачальника», – сказала Фрейзер.

Коментарі