Британський страховик Aviva повідомив про різке збільшення кількості шахрайських претензій

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Британська страхова компанія Aviva, одна із провідних на страховому ринку Великої Британії, повідомила про збільшення кількості шахрайських претензій за договорами автострахування.

Згідно з Aviva, за весь минулий рік кількість шахрайських претензій зросла на 39% до 11 тисяч на загальну суму 116 млн. фунтів стерлінгів. Крім уже встановлених фіктивних заявок, в Aviva вивчають додатково 13,1 тисячі претензій, які є потенційно фіктивними.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту Aviva відомо, що кожного дня до компанії надходить у середньому 30 фіктивних претензій на суму 318 тисяч фунтів стерлінгів.

«Там, де ми виявляємо шахрайство, ми енергійно захищатимемося і, при необхідності, притягуватимемо до відповідальності тих, хто націлений на Aviva», – сказав Піт Уорд, керівник відділу боротьби з шахрайством в Aviva.

Для боротьби з шахрайством Aviva подвоїла кількість фахівців-розслідувачів, які провели понад 6000 годин навчання з боротьби з шахрайством. Страховик також підтримує переслідування шахраїв, котрі за минулий рік отримали судові вироки із загальним строком ув’язнення 17 років.

Коментарі