Британський страховик Direct Line завершив перше півріччя зі збитком через претензії в автострахуванні

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова компанія Direct Line Insurance Group (Великобританія) завершила перше півріччя зі збитком 78,3 млн фунтів стерлінгів у порівнянні з прибутком 197 млн. фунтів в аналогічному періоді минулого року.

Преміальний дохід Direct Line збільшився на 9,8% до 1,6 млрд фунтів, але зростання вартості претензій в автострахування не дозволило страховику завершити звітний період із прибутком.

У прес-релізі страховика йдеться, що на операційний прибуток у 2023 році, як і раніше, негативно впливатиме прибуток від раніше зареєстрованого автомобільного бізнесу. «Перспективи інфляції зі страхових випадків Motor залишаються відповідно до нашого припущення про високі однозначні цифри, проте ймовірність вивільнення резервів попереднього року в короткостроковій перспективі залишається низькою, враховуючи цей інфляційний фон», – заявили в компанії.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що напередодні Direct Line оголосила про продаж свого брокерського страхового бізнесу компанії RSA Insurance, яка є дочірньою для Intact Financial Corporation, за 520 млн фунтів стерлінгів.

Коментарі