Британський уряд залучає страхові пенсійні фонди для стимулювання економічного зростання

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Найбільші пенсійні страхові фонди Великої Британії створили групу Sterling 20 стимулювання економічного зростання країни шляхом залучення інвестицій.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо із заяви Асоціації британських страховиків (ABI) та міністерства фінансів Великої Британії.

«Інтереси вкладників завжди повинні бути в центрі інвестиційних рішень, але завдяки скоординованому підходу ми можемо працювати спільно, щоб підтримати сильнішу економіку сьогодні і майбутнє вкладників завтра», – прокоментувала генеральний директор ABI Ханна Гурга.

Згідно з заявою міністерства фінансів Великої Британії, група Sterling 20 співпрацюватиме з Управлінням з інвестицій для виявлення регіональних інвестиційних можливостей.

Заява про створення групи Sterling 20 зроблена напередодні відкриття регіонального інвестиційного саміту в Бірмінгемі, організованого британським урядом.

Відомо, що до групи Sterling 20 увійшла Legal & General Group, провідний страховик та спеціаліст з управління активами. Також участь у групі підтвердили пенсійні фонди Nest, AustralianSuper та інші.

Коментарі