Через відсутність страховки затримуються евакуаційні рейси з Ізраїлю

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Евакуаційні рейси з Ізраїлю для громадян Великої Британії двічі були скасовані через проблеми зі страховим покриттям.
Як повідомляє The Guardian, затримка рейсів відбулася через те, що чартерна авіакомпанія Titan Airways, яку зафрахтувала влада Великої Британії, не змогла відразу отримати необхідне страхове покриття.

«Чартерний рейс уряду Великої Британії вже покинув Ізраїль, і очікується, що найближчими днями вилетять нові рейси, поки комерційні можливості обмежені», – прокоментував представник міністерства закордонних справ Великобританії.

FCDO також оголосило, що організовуватиме рейси не тільки для громадян Великої Британії, а й осіб з подвійним громадянством, їхніх утриманців, а також для сімей дипломатів.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що більшість іноземних авіаційних перевізників призупинили або скоротили свої рейси до Ізраїлю. Через відсутність страхового покриття авіакомпанія з Норвегії Norwegian Air не змогла виконати евакуаційний рейс із столичного аеропорту Ізраїлю. Цим рейсом мали евакуюватися громадяни Норвегії та інших сусідніх країн.

Нагадаємо, ізраїльські авіакомпанії отримали державні гарантії у розмірі $6 млрд для страхового покриття військових ризиків.

Коментарі