Credit Agricole націлилася на купівлю банківського підрозділу з Німеччини за 600 тис. євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Провідна фінансова група Франції Credit Agricole веде переговори щодо купівлі підрозділу споживчого кредитування з Німеччини Societe Generale SA Hanseatic Bank. Потенційна оборудка може коштувати 600 тисяч євро.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з повідомлення Bloomberg.

«Credit Agricole наразі веде переговори про умови потенційної угоди, і немає впевненості, що буде досягнуто згоди. Societe Generale може вирішити зберегти бізнес, якщо він не зможе отримати достатньо високу ціну», – йдеться у повідомленні.

Банківський підрозділ Societe Generale SA Hanseatic Bank пропонує споживчі кредити, депозити та заощадження, а також страхування та факторинг. На кінець минулого року у нього було понад 550 співробітників та €431 млн загального капіталу. Підрозділ був прибутковим з рентабельністю капіталу 15%.

Нагадаємо, страхова група AXA та фінансовий конгломерат BNP Paribas планують створити об’єднану компанію з управління активами. У разі успішної реалізації цього плану у Франції з’явиться спільне підприємство, під управлінням якого будуть активи на суму 1,4 трлн євро.

Коментарі