Ціни на автострахування зростають на тлі збільшення претензій та викрадення: звіт WTW

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхові ціни за автострахування у Великій Британії продовжують зростати, оскільки страхові компанії намагаються компенсувати витрати на претензії та ремонт пошкоджених автомобілів. Про це йдеться у новому звіті міжнародного страхового брокера WTW, складеного за допомогою даних сайту порівняння страхових цін Confused.

Як стало відомо інтернет ресурсу УкрСтрахування, британські автомобілісти в середньому платять 924 фунти стерлінгів за автострахування, що на 58% більше за минулий рік. Цей показник також перевищує попередній рекорд у 776 фунтів у другому кварталі 2023 року.

Згідно зі звітом, витрати на страхування автомобілів зростають уже вісім кварталів поспіль після зростання цін на 19% у третьому кварталі 2023 року.

«Водії бачать, що їхні страхові внески з автострахування зростають, оскільки страховики борються з різким збільшенням витрат на претензії, викликані зростанням витрат на ремонт, і нестачею робочої сили. На тлі поганих економічних умов ми спостерігаємо зростання кількості претензій щодо викрадення транспортних засобів, а також зростання кількості шахрайських претензій», – прокоментував аналітик WTW.

Коментарі