Державний страховий сектор Індії націлений на збільшення ринкової частки

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Державні страхові компанії Індії повинні підвищити свою ефективність для того, щоб успішно конкурувати з приватними компаніями у сфері страхування.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з повідомлення Economic Times відомо, що уряд Індії зобов’язав державних страховиків «змінити стратегії, щоб збільшити свою частку ринку».

Повідомляється, що на сьогоднішній день приватні страховики успішно витісняють державні компанії, частка ринку яких поступово скорочується.

Видання Economic Times, посилаючись на високопосадовців, повідомило, що «вливання капіталу не буде надано», тому державні страховики мають самостійно подбати про нову стратегію, знизити збитки за рахунок покращення ефективності. Як приклад державним страховикам рекомендовано досвід державного банківського сектора.

Тим часом, рейтингове агентство ICRA очікує подальше зниження платоспроможності страховиків з державного сектора. Згідно зі звітом ICRA, частка чотирьох державних страхових компаній становить 32% ринку. Приватні non-life страховики займають 52% ринку, незалежні страховики 10% та спеціалізовані страховики 6%.

Коментарі