Державний страховик Індії LIC сьогодні представить проспект свого рекордного IPO

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Сьогодні найбільший державний страховик Індії Life Insurance Corp. (LIC) надасть проспект свого первинного публічного розміщення акцій (IPO). Діапазон цін на одну акцію буде оголошено завтра, 27 квітня. Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на власні джерела.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що міністерство фінансів Індії знизило початкову оцінку майбутнього лістингу державної корпорації страхування життя Індії Life Insurance Corporation (LIC) до 300 млрд рупій ($3,9 млрд) на тлі падіння інтересу інвесторів.

Індійський уряд має намір продати 3,5% акцій державного страхового гіганта в рамках IPO, яке відбудеться на початку травня 2022 року. Агентство Reuters називає невдачею для уряду Індії «різке зниження амбіцій щодо IPO, яке, як і раніше, буде найбільшим». Очікувалося, що залучені кошти будуть спрямовані на поповнення державного бюджету.

З початком війни в Україні акції, що торгуються на національній фондовій біржі Індії (NSE), показали найбільше одноденне падіння, що «затьмарило найбільше IPO у третій за величиною економіці Азії».

Комментарии

Залишити відповідь
Войти через: